Четвертий тур турніру з міні-футболу за Кубок Ректора завершився

11.10.2013 р. ми мали змогу стати глядачами гри четвертого туру турніру з міні-футболу на Кубок Ректора між командами Адміністрації університету і Гуртожитку №7, тож поспішаємо ввести вас в курс цієї гри.

Дуже швидкий гол забиває команда адміністрації, перша атака виявляється результативною, і на 1-ій хвилині рахунок відкриває Вербицький. Такий швидкий гол обіцяє швидку гру, але наступний, на жаль, ми побачили лише на 9-ій хвилині, команди прекрасно грають в обороні, і не дають одна одній стовідсоткової нагоди на гол. Рахунок зрівнює Абрамчук, а вже через дві хвилини його товариш по команді виводить команду 7-ого гуртожитку вперед.

Дуже рівна гра, команди показують якісний футбол, голкіпери неодноразово рятують свою команду. На 13 хвилині рахунок на табло знову стає рівним, відзначається Листопад. Гра дійсно заслуговує на такий рахунок, не можна віддати перевагу жодній з команд. Лише під завісу першого тайму, після прострілу у штрафну Артиш виводить свою команду вперед, а вже через хвилину Костенко збільшує відрив. Рахунок 4:2 на користь команди адміністрації.

Команди виходять на поле, і перші хвилини картина істотно не змінюється, але помітно, що гравці команди 7-ого гуртожитку грають дещо не зовсім злагоджено, починають робити мікро помилки, що ж, це може їм дорого коштувати. Можливо, вся справа у дизморалі після першого тайму, але команда помітно згасла.

Знову два голи поспіль пропускає команда 7-ого гуртожитку. Автори забитих м’ячів: Вербицький і Костенко. У гравців 7-ого гуртожитку ніяк не виходить створити більш-менш гострий момент, доводиться постійно грати від оборони. Зусилля команди адміністрації не проходять даром, і на 31-ій хвилині Костенко оформлює хет-трик.

Команди вже стомились, динаміка гри впала. Нарешті ми побачили вдалу атаку від 7-ого гуртожитку, на 34-ій хвилині відзначається Абрамчук. Але команду адміністрації вже не збити з куражу, Костенко реалізує черговий гольовий момент, оформлюючи покер. До кінця гри темп залишався досить повільним, вже ніхто не чекав на голи, особливо від команди 7-ого гуртожитку, але Абрамчук підсолодив поразку своєї команди двома голами на останній хвилині матчу. Фінальний рахунок: 8-5 на користь команди адміністрації університету.

Кореспондент інформаційного відділу ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Аввакумов ОлександрDSC_0050 DSC_0054 DSC_0099 DSC_0124 DSC_0127 DSC_0145 DSC_0185 DSC_0193 DSC_0203 DSC_0278

Опубліковано on Жов 12th, 2013 and filed under «Кубок Ректора», Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site