Гра між командами гуртожитку №8 та адміністративно-господарської частини

Проходить 4 тур змагань з міні–футболу на «Кубок Ректора НУБІП України». 10 жовтня о 17.00 год. відбулася (14) гра між командами гуртожитку № 8 та адміністративно-господарської частини.

Ця гра була надзвичайно цікавою, запальною і енергійною. Команда гуртожитку № 8 показала чудову командну, зібрану та зіграну гру. Проводила безліч атак та контратак, створювала гострі моменти.

Команда адміністративно-господарської частини намагалася не відставати від суперників, і з усіх сил намагалася перемогти у боротьбі, створюючи багато хороших моментів, але відірватись їм від команди гуртожитку № 8 так і не вдалося. І тому перший тайм закінчився з рахунком 4:1 на користь команди гуртожитку № 8.

У першому таймі відзначилися:

Збірна команда гуртожитку № 8:

1 гол ( 9 хв) та 4 гол(19 хв) – Гульченко Гліб.

2 гол (11хв) – Трохимчук Олег.

3 гол (18 хв) – Палій Борис.

Збірна команда адміністративно-господарської частини:

1 гол (17 хв) – Бешун Олексій.

Другий тайм  нічим не відставав від першого. Обидві команди показали командну гру. Створювали гострі моменти та проводили атаки і контратаки. Але лідери матчу не дали змоги команді адміністративно-господарської частини наздогнати їх. І тому другий тайм закінчується з рахунком 4:2 на користь команди гуртожитку №8.

У другому таймі забивали:

Збірна команда гуртожитку №8:

5 гол (28 хв) і 6 гол (31 хв) – Гульченко Гліб.

7 гол (34 хв) – Коцуренко Сергій

8 гол(38 хв) – Кравченко Сергій.

2 гол (23 хв) , 3 гол (39 хв)- Виштак Роман.

З рахунком 8:3 перемогу здобула команда гуртожитку №8. Вітаємо команду переможців і бажаємо всім гарнихігор в наступних турах.

Кореспондентінформаційноговідділу ННЦ культурно-виховної і соціальноїроботи Карасевич ЛіліяIMG_9497 IMG_9543 IMG_9566 IMG_9572 IMG_9587 IMG_9607 IMG_9671 IMG_9682

Опубліковано on Жов 11th, 2013 and filed under «Кубок Ректора», Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site