Ігри між збірними командами 2-го і 7-го гуртожитків та адміністрації університету і гуртожитку № 4, у рамках проведення Кубку Ректора з міні-футболу

09 жовтня відбулася чергова гра туру з міні-футболу за Кубок Ректора НУБіП України. Між собою зустрілися команди 2-ого і 7-ого гуртожитків. Погода була сонячна, але з типовою осінньою прохолодою – ідеально для футбольного матчу. Команди жваво розминалися, була помітна якісна підготовка, кожна команда була налаштована на перемогу.

Одразу після суддівського свистка починається боротьба за м’яч, команди, ніби на гойдалках: контроль м’яча переходить від однієї команди до іншої, атака за атакою, контратака за контратакою, але гольових моментів так і немає, аж поки Ковальчук, гравець команди 7-ого гуртожитку, не знайшов шпарину між захисниками, і не наніс удар по воротах суперника, для голкіпера цей удар був несподіваним, і м’яч пролетів під «спідничкою» у нього. Рахунок відкритий 7-ома хвилина гри.

Гравці 2-ого гуртожитку, здається, і не помітили, що вони програють – принаймні, це не ніяк не позначилось на їх моральному дусі, а навпаки підбурило їх до більш активних дій. Вони шукають свій шанс у флангових атаках, і знаходять його – швидких прорив, поперечний пас, і м’яч ледве не продірявлює сітку воріт. На 11-ій хвилині відзначається Бусенко. 1:1. Гра знову вирівнюється, не можна надати перевагу якійсь із команд, і от гольовий момент у команди 7-ого гуртожитку, але штанга стає на заваді. Одразу після цього 2-ий гуртожиток рвонув вперед, залишаючи позаду гравців 7-ого гуртожитку, і реалізує свій шанс Кальчук. 15 хвилина. 2:1.

Помітно, що у гравців команди 7-ого гуртожитку дещо опустилися руки, але капітан підбадьорює свою команду. Останній, справді небезпечний момент у першому таймі з’явився на 18-ій хвилині, але на захист воріт команди 2-ого гуртожитку знову стає штанга, і рятує команду. Залишок першого тайму команди провели у боротьбі за м’яч у центрі поля.

Другий тайм починається із жвавого пресингу команди 2-ого гуртожитку, гравці чіпляються за кожний м’яч і це приносить результати: за дві хвилини, на 25-ій і 26-ій, дубль оформлює Круковець. Рахунок: 4:1.

Гравці 7-ого гуртожитку намагаються знайти хоч якийсь простір для маневру, але розгортають свою атаку дуже повільно, величезна кількість мікромоментів, які призводять до постійної втрати м’яча. І все ж їм вдається знайти шпарину в обороні, момент реалізує Ковальчук. 4:2.

Гол підняв моральний стан команди 7-ого гуртожитку, але це їм істотно не допомагає, їх постійно притискають до воріт, голкіпер неодноразово рятує свою команду. Мабуть, це якісь зачаровані ворота, знову та сама штанга стає на перепоні у м’яча, але тепер вже зі штрафного в неї влучає гравець команди 2-ого гуртожитку. Одразу відбивши контратаку зі сторони команди 7-ого гуртожитку, 2-ий гуртожиток забиває останній м’яч у цій зустрічі. На 34-ій хвилині крапку ставить Бусенко. Залишок матчу команди продовжували грати в ту гру, яку ми бачили протягом усього матчу: стрімкі атаки 2-ого гуртожитку, захист команди 7-ого, і постійна боротьба у центрі поля.

В цілому, гра виявилася досить цікавою, обидві команди старалися, це було помітно, можливо, 7-ому гуртожитку просто не дали зіграти в свою, але футбол, переможців не судять.

Друга гра. На полі між собою зустрілися: команда адміністрації університету(синя форма) і команда гуртожитку № 4 (зелена форма). Команди мали достатньо часу на розминку, добре підготувалися. Відбулися зміни і в суддівському складі. Досвід і майстерність проти молодого таланту та енергії. Хто кого? Зараз побачимо. Команди вітають одна одну. Свисток арбітра. Гра починається.

Знаєте, мабуть я помилився, щодо енергії, бо різниці на перших хвилинах я не помітив. Команди грають в різний футбол. Команда адміністрації університету робить ставку на техніку, паси в розріз, та гру на основного форварда команди – Миколу Костенка, гравці ж 4-ого гуртожитку обрали стратегію швидких, неочікуваних проривів, у пошуках головного бомбардира, капітана команди – Ревуцького.

Першими свій момент реалізують гравці 4-ого гуртожитку, на 4-ій хвилині Новіков цілить у дальній від голкіпера куток, і відкриває рахунок у цій зустрічі. Команда адміністрації університету розуміє, що щось тут не так, і почали тиснути, атака за атакою відбивала команда 4-ого гуртожитку, і тричі мали змогу забити, але голкіпер команди адміністрації університету                Черкашин Д.К. робить три сейви поспіль. На восьмій хвилині, після розіграшу кутового для команди адміністрації університету, відбувається якийсь хаос у штрафній зоні 4-ого гуртожитку, і, раптом, м’яч перетинає лінію воріт, голкіпер розводить руками в сторону: автогол. Рахунок 1:1.

Команда адміністрації університету відчули свою гру і починають давити суперників, розрізаючи їх захист, знаходячи шпарини в обороні. На одинадцятій хвилині, вийшовши один-на-один із голкіпером, Костенко, вишукано обійшовши його, забиває гол. І тут, не очікувано з’являється фан-клуб команди адміністрації. Дітлахи із секції карате, прийшли повболівати за свого тренера Вербицького, це потрібно було чути і бачити! Такій підтримці позаздрили б навіть гранди нашої прем’єр-ліги. І не міг же тренер підвести своїх вихованців.

Але повертаємось до гри, брудну гру демонструють гравці 4-ого гуртожитку, вирок судді – пенальті. До позначки підходить майстер спорту міжнародного класу Микола Костенко – і не залишає жодного шансу  голкіперу. 3:1. Як я і казав, підводити юні таланти не можна, і Вербицький присвячує свій гол саме їм. А вже через хвилину, хет-трик оформлює Микола Костенко. Рахунок стає розгромним. 15 хвилина, а рахунок вже вражає 5:1.      На якомусь запалі роблять спроби атак гравці 4-ого гуртожитку, але голкіпер стоїть на місці, і знає, що йому робити. Але три стрімкі атаки, і капітан команди Ревуцький тричі поспіль вражає ворота суперників, і майже зрівнює рахунок. 5:4. Останню хвилину матчу команди буквально дограють, всі втомилися, потрібно поміркувати над стратегією на другий тайм.

Другий тайм починається з жорсткої боротьби, команди намагаються розхитати оборону одна одної, але початок другого тайму ознаменувався зовсім не голом, а жовтою карткою за грубу гру гравцеві команди адміністрації Вербицькому. Ця картка тільки підбурила команду адміністрації, єдине що їм заважало – втома, замін в них було не так багато, тому грати було дещо важко. Дві атаки, на 26-ій і 28-ій хвилинах знаходять свою ціль – Микола Костенка додає до свого активу ще два м’ячі( наразі він оформив пента-трик) . 6:4. І, одразу після цього, дещо погіршує свою статистику, отримавши жовту картку за розмову із арбітром.

Команда 4-ого гуртожитку демонструє занадто багато браку в свої діях: неточні паси, удари просто в молоко, непорозуміння між гравцями. Із своїх небагатьох моментів їм так і не вдається нічого вижати. У другому таймі Дмитро Черкашин поки ще тримає свої ворота «сухими». Чергова атака команди адміністрації – і м’яч «цілує» поперечину. Але вже в наступній атаці, Микола Костенко, виправляє свою помилку, на жаль, моїх знань футбольної термінології недостатньо, і я не можу сказати, як називається шість голів, забитих одним гравцем в одній грі, але це вражає. До кінця тайму динаміка гри трохи впала, команди помітно втомилися. Лише на 38-ій хвилині мі знову побачили гол, гол престижу забиває  гравець команди 4-ого гуртожитку Новіков. На останню хвилину гри Микола Костенко просить тайм-аут, стає на місце голкіпера, розташовує гравців по бровках. Це виглядало дуже круто, було дещо схоже на гру в «собачки», залишивши ворота пустими, капітан команди вийшов у поле, і таким чином надав команді численну перевагу. На останніх секундах ця стратегія приводить до останнього голу у цій грі. Автор гола – Прохніч. Фінальний рахунок 9:5 на користь команди адміністрації університету.

Вийшла дуже цікава, багата на голи, гра, думаю всі, хто був присутній на матчі (а трибуни були вщент заповнені), залишились задоволені, особливо юні каратисти, які до останнього тримали кулачки за команду свого тренера.

Кореспондент інформаційного відділу ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Аввакумов Олександр

RXTCYKBJ ,JGKBN,K .LKJHB ;LOKIJUH AWERFG CXSWE DSC_2752 DSC_2760 DSC_2775 DSC_2780 DSC_2824 DSC_2853 DSC_2922 DSC_2940 DSC_2955 MJHVB,

Опубліковано on Жов 10th, 2013 and filed under «Кубок Ректора», Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site