Добігли кінця Дні Донора в НУБіП України

От вже і добігли кінця Дні Донора в НУБіП України! Ця грандіозна акція, що проходила з 23.09 по 04.10 привернула увагу багатьох студентів, більше 500 чоловік прийшли врятувати чиєсь життя! Проте нажаль за станом здоров’я не всі з них змогли прийняти участь. Але й це не завадило нам побити наш весняний рекорд. Цього року донорами стали 438 студентів – це на 17 більше ніж на Днях Донора, що відбувалися у березні!

Найактивнішими були студенти факультетів ветеринарної медицини (65 донорів), енергетики та автоматики (59 донорів), екології і сталого розвитку (52 донорів) .

Дні донора

Нашим студентам-донорам ця акція сподобалась. За словами учасників – лікарі дуже привітні, турботливі, уважні та й сама процедура не займає багато часу, але принесе багато користі. Медичний персонал Днів Донора висловив свою подяку студентам-донорам, черговим студентам, ректорату, всьому персоналу.

Загалом захід пройшов на вищому рівні. Тож бажаємо всім міцного здоров’я і щоб наступного року ми встановили новий рекорд  і небайдужих студентів стало ще більше!

Марія Баран,
Учасниця Соціального центру,
Студентка 2-го курсу Юридичного факультету,

Опубліковано on Жов 10th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)