Черговий матч з міні-футболу зіграно!

08.10.2013 року відбувся черговий матч з міні-футболу між командами гуртожитку № 11 та ННІ рослинництва, екології і біотехнологій. Певним фаворитом виглядала команда ННІ рослинництва,екології і біотехнологій, вони і повели рахунок. На 15 хвилинні першого тайму Тарасенко Олексій потужно поцілив у ворота суперників.

Поразка у першому таймі не залишала права на помилку, тому у другому таймі фаворити отримали гідний супротив від гравців команди гуртожитку № 11: своїм феєричним ударом Прокопович Михайло на 22 хвилині зрівняв рахунок, а за ним Лук′янчук Микола на 30 хвилині забив у ворота суперників, змінивши рахунок на користь своєї команди. Проте, відповідь ННІ у кількості двох забитих м′ячів у виконанні Козачка Олександра не примусила на себе чекати. Таким чином матч з цікавою позиційною боротьбою, яскравими моментами завершився з рахунком 3:2 на користь збірної ННІ рослинництва, екології і біотехнологій.

Кореспондент інформаційного відділу ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Березинець ВіталінаDSC_0019 DSC_0025 DSC_0029 DSC_0073 DSC_0085 DSC_0097

Опубліковано on Жов 9th, 2013 and filed under «Кубок Ректора», Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site