Закінчились ігри 3-го туру з міні-футболу «Кубок Ректора НУБіП України»

Отож, 2 жовтня 2013 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям НУБіП України відбулись два матчі 3-го туру «Кубок Ректора НУБіП України» з міні-футболу. Цього разу між собою змагались команди 8 та 11 гуртожитку і адміністративно-господарської частини з командою гуртожитку № 8. Перша гра дала результат на користь гуртожитку  № 8. Хлопці показали блискучий результат 6:2. Гульченко Гліб вкотив м′яч у ворота суперників на: 9, 18 та 30 хвилинах, Повшук Володимир забив гол на 14 хвилині і Ярема Сергій відзначився на 28 хвилині. Автогол на користь 8 гуртожитку був забитий на 22 хвилині.

У команди суперників - Комісарчук Олександр забив перший гол на 12 хвилині, а Прокопович Михайло влучив у ворота на 25 хвилині.

Щодо наступної гри між командами гуртожитку № 4 та Адміністративно-господарської частини, то результат виявився розгромлюючим - 12:2  на користь команди гуртожитку №4. Ревуцький Олег показав неперевершений майстер–клас – 7 голів за матч на: 1, 12, 22, 24, 26, 32 та 35 хвилинах. Харченко Анатолій влучив у ворота на 4 хвилині, Колодка Віталій на 38 та двічі на 40 хвилинах, а також Новиков Олексій на 15 хвилині. Щодо команди суперників не все так гладко, адже гол забили лише двічі: Виштак Роман на 25 хвилині та Лендєй Тарас на 34 хвилині.

Загальні враження, незважаючи на дуже холодну погоду та низьку температуру, випромінювали від кожної команди позитив від динамічної гри. Тому бажаю успіхів всім наступним командам!

Кореспондент інформаційного відділу ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Горона Лілія

DSC_2719 DSC_2349 DSC_2426 DSC_2358 DSC_2473 DSC_2558 DSC_2575 DSC_2586

Опубліковано on Жов 8th, 2013 and filed under «Кубок Ректора», Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site