Знову на допомогу

         Напередодні Дня юриста, що відбудеться 8 жовтня, студенти економічного та юридичного факультетів уже в котре відправилися до реабілітаційного центру незрячих юристів. Роботи було чимало, адже потрібно було допомогти підготувати територію та корпуси до зимового періоду. З ранку до вечора студенти активно працювали , адже хотілося зробити чим побільший обсяг роботи. Все тому, що саме на молодих свідомих людей та добровольців незрячі юристи покладаються. А наші студенти приїздять сюди уже не один рік. Побувавши в реабілітаційному центрі, хочеться повертатися та допомагати добудовувати, адже скільки всього ще там потрібно зробити.  В знак подяки, за плідну працю волонтерів,  керівником організації, членом  Ради у справах інвалідів при Кабінеті Міністрів України, членом Громадської ради при Міністерстві Юстиції України,заслуженим юристом України - Турським Володимиром Миколайовичем студентів було відзначено Подякою за сприяння благодійництву та допомогу в створенні умов для поліпшення становища інвалідів в Україні.

Сліпі активно борються з своїм статусом, і намагаються стати рівноправними членами нашого суспільства. Які зможуть робити майже всю ту роботи, що і повноцінні люди. Тому суспільство повинно йти їм назустріч. В першу чергу це - залучення духовно багатих людей до будівництва та розбудови реабілітаційного центру для незрячих юристів. Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці.

wCRgbTKZiJ4 Jj5G4If1J9E EnOkK8ibRBM Wqcj4Y7swhA 5rimkBxhodE B1Uv4sDZxTQ UaOj6onKksQ lFVT1v__MMw

 

Опубліковано on Жов 7th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)