Закінчився перший університетський чемпіонат серед перших курсів з «Мафії»

 

Мафія засинає і прокидається місто. Доброго ранку місто. І воно дійсно добре. Сьогодні ми з вами зібралися, щоб познайомити нових жителів нашого міста з найсильнішими жителями.

25 вересня 2013 р., ми провели перший чемпіонат з інтелектуально-рольової гри Мафія серед перших курсів НУБіП України. Організаторам знадобилося 2 тижні, щоб зібрати найкращих гравців перших курсів. Кожен день, ведучий і його команда відвідували гуртожитки і проводили більше 2-х ігор, щоб відібрати найсильніших. Це були зовсім різні та цікаві ігри . Після чого у них був час для підготовки до півфіналу.

У півфінал пройшло 20 осіб з усіх гуртожитків нашого університету. Сам півфінал проходив 24.09.2013 року, де було проведено 4 гри і відібрано 10 кращих гравців для фіналу.

У фінал потрапили такі жителі: Пані «Гредхен» (Волошина О.В, гуртожиток № 9), Пані «Тіна» (Артюх Х.С., гуртожиток № 11), Пан «Атлас» (Охріменко І.О., гуртожиток № 11), Пан «Тім» (Домбровський В.В., гуртожиток № 6), Пан «Ніхто» (Аваккумов О.О., гуртожиток № 2), Пан «Джек» (Іванюк Е.С., гуртожиток № 5), Пан «Бомбер мен»(Жигальський Н.І., гуртожиток № 7), Пан « Дипломат» (Гончаренко Д.В., гуртожиток № 8), Пан « Апельсин » (Ковальський О.В., гуртожиток № 3), Пан «Дед Маус » (Михайлюк Д.В., гуртожиток № 7).

У них було мало часу, щоб підготуватися до наступного етапу, де їх чекав сюрприз. У фіналі гравці сіли за один стіл з найсильнішими гравцями нашого університету, а саме: Паном «Дядько Щастя », він же директор ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Д.К.Черкашин, Паном «Омега», він же заступник декана рибогосподарського факультету і лідер клубу мафія «SHARK» Р.В. Кононенко, Пані «Королева Золота», вона ж голова студентської організації рибогосподарського факультету та заступник лідера клубу мафії «SHARK» Д.О. Газієва, Пан «Муж», він же президент клубу мафії «МІСТО» О.В. Маслич, а також пан «Психолог», він же учасник команди КВН університету Т. Чайка.

У цей день було проведено 2 гри фіналу і остання гра суперфіналу. До суперфіналу пройшли 5 кращих гравців: Пані «Тіна », Пан «Атлас», Пан «Ніхто», Пан «Джек», Пан «Дед Маус». Ігри були досить цікавими, веселими, а десь і сумними. Новим жителям довелося взяти участь в смертельній битві, де карти мафії витягли найсильніші гравці і показали вищий рівень серед інтелекту та розвитку.

Мафія виходила ніч за ніч на полювання і вбивала мирних жителів, у той час як вдень сиділа осторонь і спостерігала за тим, як мирні жителі садять один-одного у в’язницю! Це був вищий пілотаж і хороший урок для вже не зовсім нових людей у цій справі! Всі учасники чемпіонату, та їх група підтримки залишилася у великому захваті від гарно проведеного часу.

Атмосфера в гангстерському стилі та дресс-код перевершив себе. Ми вдячні адміністрації за підтримку такого молодого проекту як інтелектуально-рольова гра «МАФІЯ» і тим більше за участь у ньому, велике «Дякую» організаторам за такий затишний і прекрасний вечір, а також всім учасникам за прояв їх бажання прийняти участь в цій грі!

Пам'ятайте, шановні друзі поки місто спить, Мафія виходить на полювання. Будьте пильні і обережні.

Ми можемо вам допомогти і навчити викривати мафію, для цього вам варто тільки відвідувати в Актив центрі Студентської організації:

-       клуб мафія «SHARK» по вівторках о 19:00 год.;

-       клуб мафія « МІСТО » щочетверга о 20:00 год.

Детальна інформація за телефонами:

063-885-48-73 - Олександр Маслич , 096-879-78-06 – Даніела Газіева.

Пані «Королева Золота», Даніела Газіева

DSC_2058 DSC_2053 DSC_2019 DSC_1927 DSC_1924 DSC_1834

Опубліковано on Жов 3rd, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)