«День дублера»

 

У зв’язку з проведенням Дня молодіжного самоврядування Студентською радою при Голосіївській районній в м. Києві державній адміністрації було запропонувано експеримент. Провели його вперше, та сподіваємось - не востаннє.

Із студентів в чиновників перетворилися вихованці і нашого університету, чиновники зайняли місце консультантів, які надавали поради своїм «дублерам». З гордістю можемо сказати, що більшість посад, які приймали участь у цьому незвичному експерименті, вибороли саме студенти Національного університету біоресурсів і  природокористування України.

Місце голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації посів Маслич Олександр Володимирович студент 4 курсу, економічного факультету. Аби посісти місце голови, Олександру довелося не аби – як попрацювати! Він став першим серед восьми претендентів – Вітаємо! Олександр, висловив свою вдячність батькам та університету за підтримку та віру! Зі слів нашого голови , можна сказати, що почував він себе відмінно, не нервував, був сповнений енергії та сил рухатися вперед. Адже, попереду його чекав не легкий, але приємний день: прийом громадян та навіть вручення ордера на квартиру.

Першим заступником голови – була наша чарівна Кухар Ольга Віталіївна студентка 3 курсу, юридичного факультету, голова Студентської організації НУБіП України. Для того щоб, підготуватися до цього дня вона до другої години ночі не спала,  читала і запам’ятовувала усі положення чиновника і не дарма, бо впоралася вона зі своїми обов’язками  на відмінно!

Насправді дійсні керівники не покидали своїх дублерів і сумлінно допомагали їм, надавали поради, але, що є не менш важливим, не заважали керувати процесом.

Можу запевнити Вас, що роль, яку отримали студенти, їх дуже вразила, кожен з відповідальністю поставився до цієї роботи і отримав безліч позитивних емоцій!

Такий досвід – рідкість, він цінний всім, кожною дрібничкою, вчить бути відповідальним, мати силу волі, бути терплячими та небайдужим до людської нещасть.

 

6Iye41sLVvo

1 2 3 4 68hR3cpHtlig 44itL_37Ev4 AfWyN1OEwO8 BxugSxKJvjE QxkiCPmSZC8 xs71kP5jbvE

 

 

Опубліковано on Жов 2nd, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)