афіша / бери, люби, тікай!

took

5,6 жовтня на камерній сцені Молодого театру відбудеться унікальна подія – прем’єра вистави «Бери, люби, тікай!» за п’єсою молодого українського драматурга Оксани Савченко у постановці британської режисеркиКеролайнСтейнбейс з акторами Молодого театру.

КеролайнСтейнбейс приїхала з Лондона, й протягом місяця активно працювала з командою Молодого.

Нагадаємо, що п’єса Оксани Савченко «І мені вже не цікаво, як ти там» була написана для лондонського театру RoyalCourt минулого року. У поціновувачів сучасного театру вже була можливість ознайомитись з текстом п’єси Оксани та роботою Керолайн під час проведення сценічних читань у Києві у листопаді минулого року в рамках Тижня Актуальної Драми та у Лондоні в березні цього року – на сцені RoyalCourt.

П’єса розповідає про складне життя молодої української родини, що потерпає від фінансових проблем та буденних негараздів, житлових труднощів та боргів. Лора та Андрій психологічно розчиняються у боротьбі за гідне існування. У розпачі вони здатні на відчайдушні вчинки. Вони роблять купу дурниць – бо жити ТАК більше немає сили, а ще тому, що мрії аж надто конфліктують з реальністю.

Проте ця близька багатьом українцям історія подана крізь призму іншого світовідчуття, нестандартного режисерського бачення, саме тому ситуації доведені до абсурду, а чорний гумор є органічним.

Молодий театр запрошує долучитись до події, або, скоріше, взяти у ній безпосередню участь. Адже «Бери, люби, тікай!» – це емоції, враження, роздуми та суперечки… А отже, саме життя.

Детальна інформація на сайті театру: http://www.molody.kiev.ua/

Квитки можна придбати в касі театру за адресою вул. Прорізна, 17

тел. каси 278-73-92

Опубліковано on Жов 2nd, 2013 and filed under Різне. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)