Круглий стіл в Ялті

Вже вкотре Студентська організація Національного університету біоресурсів і природокористування України  проводила щорічний студентський круглий стіл на базі ялтинського навчально-наукового центру біології і екології субтропічних рослин та ландшафтознавств. Менше, ніж за тиждень активісти встигли провести декілька засіданнь, де обговорювали питання роботи органів студентського самоврядування в Україні, а також вносили цікаві пропозиції в план роботи на рік та заснування нових проектів зокрема в нашому університеті. Звичайно, що студенти не змогли не залишити часу на відвідання перлин Криму та залюбки завітали на екскурсію до  Масандрівського палацу.  Також активісти не залишилися байдужими до чарівної атмосфери Нікітського ботанічного саду та змогли побачити не лише різноманітні романтичні куточки цього місця, а й оранжереї кактусів та орхідей, виставку «Живі тропічні метелики», Зелений лабіринт та Лазерне 3D шоу, що відбувалося ввечері на території ботанічного саду! Приїхавши з холодного Києва всі раділи сонячній погоді Криму й майже кожну вільну годину проводили на пляжі, й, хоча вода була не дуже теплою, активістам це не завадило, всі раділи можливості позасмагати та покупатися у Чорному морі. Перебувавши поблизу міста Ялти неможливо було відмовитись пройтися набережною «Міста щастя», як його не без підстав називають й самі ялтинці й гості! А дехто навіть ще встиг побачити Ластівчине гніздо!

  Отже, кожному, хто виражав свою активну позицію в житті студентства, приймаючи участь у щорічному студентському круглому столі, вдалося не тільки поділитися ідеями з однодумцями та прийняти участь у плануванні проектів, але й гарно провести час, пізнаючи нові місця Криму й відпочиваючи на узбережжі Чорного моря.

Шилова Юлія

Опубліковано on Вер 29th, 2013 and filed under Офіциоз, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)