Дощ для футболістів – не проблема!

 

В черговий раз ми побачили чудову футбольну гру, котра відбулася 26.09.2013 на спортивному майданчику зі штучним покриттям. Не звертаючи уваги на дощ, що лив як із відра, команда гуртожитку №4 та команда гуртожитку №8 зіграли неперевершену гру. Рахунок становив 13:3(!) на користь команди четвертого гуртожитку.

Не можна не згадати про гравців, котрі забивали голи один за одним. Ревуцький Олег щиро вразив, коли змусив хвилюватись суперників своїми 10(!) голами. Безперечно, це заслуговує на увагу. Не менш помітні були два голи Харченка Антона та один – Колодки Віталія.

Але непогано відстоювали честь своєї команди і гравці збірної восьмого гуртожитку. Це довів Гульченко Гліб, коли закотив до воріт протилежної команди три м’ячі.

На жаль, було проведено лише одну гру, адже погодні умови, не дуже зважали на бажання студентів. Отож, змагання футбольних команд гуртожитків № 2 та № 11 буде перенесено на наступний тиждень.

 

Кореспондентінформаційноговідділу ННЦ культурно-виховної і соціальноїроботи Ярцева Наталія

DSC_2075 DSC_2116 DSC_2139 DSC_2219 DSC_2241 DSC_2280 DSC_2324

Опубліковано on Вер 27th, 2013 and filed under «Кубок Ректора», Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)