2-й тур «Кубок ректора НУБіП України» з міні-футболу. Гра між командами «ННІ рослинництва, екології і біотехнологій» та «Адміністрацією університету»

 

25.09.13 відбулися змагання між командами «ННІ рослинництва, екології і біотехнологій» та «Адміністрації університету». Не зважаючи на похмуру та холодну погоду, яка панує над столицею вже довгий час, команди обох сторін завдали, що не є, справжнього жару на полі і зуміли розігріти всю публіку, яка спостерігала за їхньою грою та вболівала за них.

У цій грі зійшлись дійсно сильні команди з неперевершеною технікою гри. На ігровому полі панувала атмосфера запальної боротьби за перемогу, але разом з тим відчувалась підтримка як однієї так і іншої команди. Їхня гра була неймовірна емоційна, запальна та інтригуюча. Вболівальники та гравці залишали стадіон з неймовірним зарядом позитиву від матчу.

Отже, поглянемо на результати:

Збірна команда «ННІ рослинництва, екології та біотехнологій»(голи):

Андрусик Андрій –1 хв.;

Спірочкін Андрій – 9хв. та 30хв.;

Тарасенко Олексій – 11хв.;

Збірна команда «Адміністрації університету»(голи):

Костенко Микола – 14хв, 20хв., 28хв., 30хв.;

Листопад В’ячеслав – 16хв.;

Бринзак Сава – 40хв.

Як бачимо з вище представлених результатів, з рахунком 4:6 перемогла команда «Адміністрації університету». Щиро вітаємо команду-переможця і бажаємо обом командам надалі таких чудових ігор! Пам’ятаємо, головне -  не перемога, а участь! Успіхів у наступних іграх!

 

Кореспондент інформаційного відділу ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Капітан Олександра

DSC_0217 DSC_1456 DSC_1508 DSC_1589. DSC_1600 DSC_1677 DSC_1753

Опубліковано on Вер 26th, 2013 and filed under «Кубок Ректора», Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)