Змагання у жимі штанги лежачи між гуртожитками №5,6,7

arm-nubip

Перейнявши естафету з армреслінгу студенти перших курсів виявили бажання взяти участь і у командних змаганнях. Перевагу було надано спорту справжніх чоловіків, в якому потрібно докласти неабияких зусиль для перемоги. Хлопці вирішили позмагатися силою та наполегливістю у жимі штанги лежачи. Тому між трьома гуртожитками, що знаходяться по вулиці Ломоносова, адміністрацією та студентськими активами було проведено черговий захід, з метою пропаганди спорту та здорового способу життя. Для здобуття перемоги кожен учасник повинен був докласти значних фізичних зусиль аби не підвести команду. Варто зазначити, що не тільки «тяжі» показали хороший результат.Всі хлопці були у чудовій спортивній формі, тому навіть у ваговій категорії до 60- ти кг були достойні результати, що в котре свідчить - спорт для молоді близький по духу. Учасники та глядачі змагань отримала чудові емоції та порцію адреналіну.

За результатами підйомів було визначено переможців, які в індивідуальному заліку отримали грамоти та медалі, а після підбиття підсумків команда-переможець – нагороджена «КУБКОМ ДРУЖБИ» та почесною грамотою за 1 місце. Також за призові місця переможці були нагороджені квитками на футбольний матч.

Опубліковано on Вер 23rd, 2013 and filed under Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)