Продовжуються змагання «Кубок Ректора НУБіП України» з міні-футболу

В четвер, 19 вересня о 17.00 год. відбулася остання гра 1-го туру. У двобої зійшлись: команди Адміністративно-господарської частини - ННІ рослинництва, екології і біотехнологій. Перший тайм був напружений і закінчився з рахунком 1:1. У таймі відзначились:

Збірна команди «ННІ рослинництва, екології і біотехнологій:

1 гол (2 хв) – Козачок Олександр Леонідович.

Збірна команда «Адміністративно – господарської частини»:

1 гол (5 хв) – Кулаєць Андрій.

Другий тайм виявився ще більш напружений, ніж перший. Обидві команди проводили безліч атак, контратак, та створювали багато хороших, гострих моментів. І в такій запеклій боротьбі перемогу здобула команда «ННІ рослинництва, екології та біотехнологій» з рахунком 5:3. Обидві команди показали хорошу командну гру.

У другому таймі забивали:

Збірна команди «ННІ рослинництва, екології і біотехнологій»:

2 гол (23 хв) – Спірочкін Андрій Костянтинович;

3 гол (24 хв) і 5 гол (34 хв) – Андрусик Юрій Юрійович;

4 гол (31 хв) - Оверченко Віталій Віталійович.

2 гол (39 хв) і 3 гол (40 хв) – Виштак Роман Петрович.

Вітаємо команду переможців і бажаємо успіху в наступному турі.

Кореспондент інформаційного відділу ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Карасевич Лілія

DSC_0049111 DSC_0054111 DSC_0071111 DSC_0081111 DSC_0107111 DSC_0124111

Опубліковано on Вер 23rd, 2013 and filed under «Кубок Ректора», Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site