Відбулися відбіркові змагання з міні-футболу на «Кубок Ректора НУБіП України»

Відбулися відбіркові змагання з міні-футболу на

«Кубок Ректора НУБіП України»

Відбірковий тур з міні-футболу

На спортивному майданчику зі штучним покриттям 11 – 12 вересня 2013 року проводилися відбіркові змагання з міні-футболу на «Кубок Ректора» між командами співробітників та командами гуртожитків НУБіП України. Ігри відбувалися між 13 командами.

Честь відкрити відбірковий турнір випала командам гуртожитків № 9 та № 1. З перших хвилин гравці першого гуртожитку почали тиснути на суперників, чим спонукали їх ловити шанс тільки на контратаках, вже на 2-ій хвилині команда 1-го гуртожитку відкриває рахунок. Але збірна гуртожитку № 9 не забарилися з відповіддю: вже через хвилину рахунок зрівнюється.

Гра набирає обертів, і в деяких гравців не витримують нерви. За неспортивну поведінку з поля вилучають  гравця команди гуртожитку № 9. Отримавши числову більшість, гуртожиток № 1 ставить крапку у цьому матчі.

В наступній грі гравцям гуртожитку № 8 протистояли гравці гуртожитку № 10.Гравці гуртожитку № 10 одразу починають тиснути, але пробити оборону їм так і не вдається. Рахунок залишається сухим аж до середини першого тайму. Рахунок відкриває 10-ий гуртожиток. Що  ж, все виглядає так, ніби сенсації не очікується, але до закінчення першого тайму 8-ий гуртожиток забиває тричі. Помітно, що гуртожиток № 8 показує командну гру, а гравці суперників грають ніби кожен сам за себе. У другому таймі картина кардинально змінюється: 10-ий гуртожиток почав явно здавати у грі. Така атмосфера привела до четвертого голу в ворота гуртожитку № 10, а пізніше і до п’ятого. Гравці гуртожитку № 10 спромоглися скоротити відставання до одного м’яча, але врятувати гру так і не змогли. Рахунок 5:4.

Гра ННІ лісового і садово-паркового господарствапроти ННІ енергетики і автоматики одразу не набрала темпу. Гравці хоч і намагались створювати гострі моменти, але у першому таймі ми їх майже не побачили: був помітний брак техніки. Лише на дев’ятій хвилині рахунок відкрили гравці ННІ лісового і садово-паркового господарства. Всі вже чекали на серію післяматчевих пенальті, але на останніх секундах матчу дубль оформлює гравець ННІ енергетики і автоматики і забезпечує команді прохід у наступний тур.

Четверта гра відбувалась між гуртожитком №7 та технічним ННІ. Гра почалася, і гравці ННІ одразу закрились на своїй половині поля. Їх оборону вдалося пробити тільки на 4-ій хвилині. І тут почалось. Наступні 16 хвилин матчу складно описати. Абсолютне домінування команди гуртожитку № 7. До кінця гри вони забивають вісім сухих м’ячів.

Трибуни повністю заповнені, люди стоять навіть за огорожею, на футбол зібралися не тільки студенти, а й батьки з дітьми і літні люди. Постійно звучать оплески і підбадьорювання команд.

За п’ятою грою на полі зійшлися команди гуртожитку № 6 та природничо-гуманітарний ННІ. Незліченна кількість моментів для гуртожитку № 6, і тільки один гол. В другому таймі картина істотно не змінилася: ННІ намагаються знайти щастя в контратаках, але їм не вистачає швидкості дій.  Хоча другий тайм і видається складнішим для гуртожитку № 6, вони все ж забивають ще два м’ячі у ворота ННІ в середині тайму.

В наступній грі між собою зустрілися команди гуртожитку № 3 і команда адміністративно-господарської частини. Скажу одразу – це була одна з найцікавіших ігор першого дня турніру. Це, мабуть, перша гра, в якій більшість дій ведеться в центрі поля: постійні відбори, чудова контактна гра, переміщення гравців, зрячі паси. Не дивно, що перший гол вболівальники побачили аж на 7-ій хвилині. Фінальний рахунок 2:2. У серії післяматчевих пенальті сильнішими виявились гравці гуртожитку № 3, у більшості завдяки чудовій грі голкіпера.

Останній матч першого ігрового дня. І перша гра 1/4 відбіркового етапу. На жеребкуванні не пощастило гуртожитку № 6, їм доводиться грати другу гру в один день, а їх добряче виснажила гра з природничо-гуманітарним ННІ. Кінець першого тайму. 1:1. У другому таймі три дублі оформлює команда гуртожитку № 6. Вітаємо першу команду-півфіналіста!

Перша гра другого дня змагань розпочалася між  гуртожитком № 3 та  гуртожитком № 8. Гра спочатку виявилася напруженою, боротьбою між командами, та безліччю моментів забити один одному. Дивлячись спочатку матч виникали питання: Де ж той гол? Яка команда виграє? Хто заб’є перший гол? Чи все таки доведеться визначати переможця призначивши три додаткові пенальті для кожної з команд?

Але зовсім згодом ці думки виявилися хибними і розвіялися самі по собі. Рахунок відкрив на 15 хвилині гравець команди гуртожитку № 3 Руденко Богдан, забивши довго очікуваний гол, що став для них і останнім у грі. Але команда гуртожитку № 8 не дала надовго відірватися суперникам. І вже всього лише через хвилину забили свій перший гол, а забив його на 16 хвилині Гульченко Гліб.

І це не єдиний забитий гол за матч цього гравця.  Згодом Гліб забив ще 2 гола на 18 та 19 хвилині. Також в команді гуртожитку № 8 відзначився Ярема Сергій забивши на 17 хвилині. І завершальною краплею у цій надзвичайно блискавичній перемозі команди гуртожитку № 8 став завершальний гол Хацуренка Сергія, з прекрасно розіграною комбінацією атаки. Гуртожиток  № 3 достойно змагався за перемогу, але з рахунком 5:1 перемогу здобув гуртожиток № 8.

Друга гра розпочалася між командами ННІ енергетики і автоматики та командою гуртожитку №1.

Хорошу командну гру показала команда Гуртожитку № 1 та ННІ енергетики та автоматики. Рахунок відкрив на п’ятій хвилині матчу Савченко Валерій гравець команди ННІ енергетики та автоматики.

Команди створювали гострі моменти. І вже на 8-ій хвилині рахунок зрівнює гравець гуртожитку № 1 Василишин Назарій, пробивши с центру поля. Слідом за ним провівши чудову контратаку забиває його колега по команді Ковальчук Владислав на 9 хвилині матчу.

Команда ННІ енергетики та автоматики під натиском суперників достойно захищалися і боролися за м’яч, але суперники виявилися сильнішими. І на 13 хвилині рахунок стає 3:1 на користь першого гуртожитку. І на прикінці матчу на 20 хвилині рахунок закриває Мандзюк Володимир.

Третя гра розпочалася між гуртожитками № 6 та № 7. Спочатку гра виявилася напруженою і цікавою Суперники йшли ногу в ногу, проводячи атаки й створюючи моменти забити. Однією з таких атак проводить команда гуртожитку №7 і відкриває рахунок. За ним з центру поля забиває його колега по команді Боричевський Андрій. Але у відповідь провівши блискавичну контратаку забиває на 9 хвилині матчу Шевченко Олександр гравець гуртожитку № 6.

У другому таймі командам не вдалося вразити своєю грою, хоча вони і намагалися створювати гострі моменти. І тому матч закінчується з рахунком 2:1 на користь гуртожитку №7.

І остання четверта гра була найцікавішою і найнапруженішою. Адже гра відбувалася між гуртожитком № 1 та гуртожитком № 8. На мій погляд найкраще зіграними командами за сьогоднішній відбір. Тут обидві команди показали всі свої можливості, проводивши безліч атак. Відкрила рахунок команда гуртожитку № 1, автором голу був Донік Дмитро. Але суперники з відповіддю довго не забарилися і вже в наступну хвилину забиває Трохимчук Олег, що відзначився двічі (також на 12 хвилині). І завершальним забитим м’ячем у перемозі команди гуртожитку №8 став забитий гол на 16 хвилині, у виконанні Кравченка Сергія .

Підводячи підсумок - в основну сітку змагань пройшли збірні команди гуртожитку №7 та гуртожитку № 8.

Кореспонденти інформаційного відділу ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Аввакумов Олександр та Карасевич Лілія.

Відбулися відбіркові змагання з міні-футболу на «Кубок Ректора НУБіП України»Відбулися відбіркові змагання з міні-футболу на «Кубок Ректора НУБіП України»Відбулися відбіркові змагання з міні-футболу на «Кубок Ректора НУБіП України»Відбулися відбіркові змагання з міні-футболу на «Кубок Ректора НУБіП України»

Опубліковано on Вер 19th, 2013 and filed under «Кубок Ректора», Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site