Розпочато змагання 1-го туру «Кубок Ректора НУБіП України» з міні-футболу

У вівторок, 17 вересня відбулися перші змагання 1-го туру «Кубок Ректора НУБіП України» з міні-футболу.У матчі зустрілисякоманди  гуртожитку № 7 і гуртожитку №8.

На полі була запекла боротьба. Перший тайм закінчився нічиєю.

Обидві команди могли закінчити гру з рахунком 0:0, але на сьомій хвилині другого тайму Ярема Сергій забив гол – 1:0 на користь команди гуртожитку № 8.Поєдинок котився до свого логічного завершення, але на вісімнадцятій хвилині Повшук Володимир забив гол – 2:0 і остаточно закріпив перемогу своєї команди.

Матч завершився перемогою команди гуртожитку № 8.

В середу, 18 вересня проводилася II та III гра I туру з міні-футболу. Участь приймали чотири команди, які зійшлись у поєдинку в такому порядку:

збірна команда гуртожитку №4 – збірна команда гуртожитку №11;

збірна команда адміністрації університету – збірна команда гуртожитку №2.

Перша гра надзвичайно захопила глядачів і самих футболістів. Результатом цього матчу стала перемога збірної гуртожитку №4 із рахунком 9:1.

За команду гуртожитку № 4 відзначились:

1 гол(6 хв.) – Хміль Роман;

2 гол (8 хв.), 3 гол (10 хв.), 4 гол (12 хв.), 9 гол (40 хв.) – Колодка Віталій;

5 гол (22 хв.), 6 гол (26 хв.), 7 гол (30 хв.), 8гол (32 хв.) – Ревуцький Олег.

Жовті картки отримали: Колодка Віталій та Ревуцький Олег.

За збірну гуртожитку №11 гол забив Летяк Сергійна 40 хвилині.

Порушень у грі команди не було.

Друга гра викликала інтерес навіть у тих, хто не полюбляє футбол. І це не дивно, адже збірна команда гуртожитку №2 мала змогу позмагатися у майстерності володіння м'ячем зі збірною адміністрації університету. Перемогу отримали гравці адміністрації університету із рахунком 9:7. Отже, за збірну команду адміністрації голи забивали:

1 гол(11 хв.), 5 гол(26 хв.) – Листопад В’ячеслав  Васильович;

2 гол(12 хв.), 3 гол(13 хв.), 8 гол(32 хв.), 9 гол (34 хв.) – Костенко Микола Петрович;