Молодь – це наше майбутнє

Саме під таким лозунгом 4-6 вересня на базі Національного авіаційного університету стартував перший Всеукраїнський фестиваль молоді. Захід відбувся за участю перших осіб держави. Безпосередніми учасниками Фестивалю стали представники структурних підрозділів, які реалізовують державну молодіжну політику, Ради міністрів Автономної республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, талановита, обдарована та творча молодь, органи студентського самоврядування, лідери молодіжного громадського руху. «Переконаний, що серед вас чимало майбутніх політиків, дипломатів, керівників міст. Тож діалог, котрий ми сьогодні розпочинаємо, безумовно слугуватиме розвитку і самої молоді, і держави в цілому. Переконаний, що заснувавши Всеукраїнський фестиваль молоді, ми поклали початок дуже правильній традиції. Думаю, такі ж заходи мають відбуватися і на рівні міст, зокрема, у столиці. Ми для себе уже вирішили організувати та провести власний форум молоді. Київ – це місто з древньою історією, але зорієнтоване у майбутнє, тож йому завжди потрібна «свіжа кров», – звернувся до учасників зібрання Олександр Попов.

Представляти Голосіївський район випала честь студентам НУБіП України. Під час проведення Фестивалю було організовано роботу 12 секцій за напрямами реалізації державної молодіжної політики. З метою організації змістовного дозвілля молоді відбулися також спортивно-мистецькі та культурно-розважальні заходи.

Опубліковано on Вер 11th, 2013 and filed under Наука, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)