Відлуння 1 вересня

Всі так довго і старанно готувалися до святкування 1 вересня, а промайнуло воно за одну мить. Але полишило по собі багато вражень, якими з нами і поділилися першокурсники.

Лілія Карасевич, студентка факультету садово-паркового господарства та ландшафтної архітектури:
- Ну ось і настав цей довгоочікуваний день, на який з нетерпінням чекали всі вчорашні абітурієнти - ми стали студентами. І тепер навчаємось у найкращому виші аграрного спрямування – Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Скажіть, хто не мріяв закінчити школу, вступити до вишу, здобути бажану професію і поринути у вир захопливого дорослого життя? Звичайно, всі. І ось сьогодні ми переступили поріг цього дорослого життя, отримали омріяні студентські квитки та залікові книжки і почуваємося справжніми студентами.
Звісно, навчання часом буває нелегким, але як говорив Конфуцій, «Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті». Тож бажаю кожному першокурснику, щоб у нього було тільки так! Вірте у свої сили і досягайте найвищих висот!
«День знань» - це свято не лише для першокурсників, але й для викладачів, деканатів, директорів інститутів, ректора університету, адже вони серцем і душею разом з студентами, і це відчувалося. Посвята у студенти вражала: великий стадіон, тисячі студентів з 19 факультетів, грандіозне свято, яке розпочалося виступами творчих колективів університету. Красиві номери у виконанні учасників танцювального колективу «Дівоче сузір’я», ансамблю бального танцю «Чарівність», народного ансамблю пісні і танцю «Колос» змінило представлення кожного факультету - студенти разом з директором інституту та деканом факультету впевнено крокували і займали свої місця на трибунах. Далі відбулося традиційне підняття прапору найкращими студентами університету та запалювання чаші вогню. Нас привітав ректор університету Д.О. Мельничук, який вручив символічні ключ до знань і залікову книжку та студентський квиток першокурсникам, а регалії Почесних професорів університету - знаним вченим - партнерам НУБіП України. І це ще раз підтверджує статус найкращого аграрного університету не лише України, а й Східної Європи.
Я не чула ні від кого із знайомих, щоб ще якийсь виш мав такі традиції, і це ще одне підтвердження того, що я зробила правильний вибір!
Ще однією частиною свята став турнір з футболу, про участь в якому заявили 11 команд. У фіналі ж команда переможців мала змогу зіграти з футбольною командою викладачів. Це прекрасно, коли викладачі розуміють і підтримують інтереси студентів.
Також були презентації клубів і центрів за інтересами, на яких свої сили могли спробувати абсолютно всі бажаючі. Головне аби бажання було. А на завершення – дискотека з DJ Davay, яка закінчилася феєрверком.
Свято вдалося на славу. Тож хочу подякувати керівництву університету, Студентській організації і всім студентам за незабутньо проведений час, усмішки і теплоту.
Марк Твен говорив: «Через 20 років ви будете більше розчаровані тими речами, яких не робили, ніж зробленим. Тож відчальте від тихої пристані. Відчуйте попутний вітер у вашому вітрилі. Рухайтеся вперед, дійте, відкривайте!». Більше сміливості! А всім першокурсникам бажаю, чудового студентського життя, успіхів у навчанні, наполегливості, і щоб цей навчальний рік запам’ятався надовго…
Інна Шелудько, студентка педагогічного факультету:
- Ура! Нарешті ця довгоочікувана мить настала. 1 вересня. Школярики спішать до школи, а студенти - на стадіон НУБіП України, де відбудеться свято «День знань» та урочиста посвята у студенти. Там зібрались всі: і батьки зі сльозами на очах, і студенти з тремтячими руками, і усміхнені гості. Звалося, не хвилювався тільки ректор.
Ніколи не думала, що в НУБіП України так багато талановитих студентів. Кожен щось та вміє. А народний ансамбль пісні і танцю «Колос» та хореографічний ансамбль «Дівоче сузір’я», на мою думку, були просто геніальними. Велика подяка їх викладачам за виступи з ноткою модернізму, які викликали захват глядачів. Дівчата-черлідерші показали, що не тільки американки здатні на запальні танці на стадіоні.
Звідусюди летіли привітання першокурсникам. Підходив вечір, а далі - дискотека, діджеї... Що ще потрібно студенту? Хотілося б подякувати організаторам та всім, хто взяв участь у цьому святі, яке дійсно вдалося.
Лілія Горона, студентка факультету екології і сталого розвитку:
- 1 вересня - день особливий. Важливий для учнів, їх батьків, викладачів та студентів, а особливо для тих, хто вперше перетнув поріг навчальних закладів. У нашій країні цей день – справжнє свято. І, на мою думку, одним із найурочистіших та найгучніших це святкування було в Голосіївській державі. Цього року університет поповнився на 10 тисяч молоді. Всі ми зробили крок назустріч дорослому життю і пов’язали долю з одним з найкращих вишів України.
І хоча напередодні панувала похмура, холодна і дощова погода, якісь вищі сили відчули нашу енергетику і сонечко таки усміхнулось нам, додаючи гарного настрою.
Традиційно видача омріяних студентських квитків та зустріч з деканатом розпочалась о восьмій тридцять, а далі - урочиста частина посвяти на головному стадіоні університету. На ній ми побачили урочистий парад усіх 19 факультетів та почули благословення в щасливу путь від ректора НУБіП України Д.О. Мельничука.
А далі концерт, змагання та приємні несподіванки. Такі, як дарунок меценатів університету.
З другої дня в парку перед навчальним корпусом №10 відбулась презентація клубів за інтересами. Багато першокурсників взяли участь у створенні плакату бажань: на ньому кожен бажаючий міг написати про мрію, яку б хотів здійснити впродовж навчального року і ставив кольоровий відбиток своєї руки. Результат такої колективної творчості виявився веселеньким і позитивним. А ще можна було зробити кумедне фото на пам’ять.
Всі хлопці очікували 16:00, коли розпочалися змагання з міні-футболу серед збірних факультетів студентів нового набору. Тож вболівальників не бракувало. До суперфіналу вийшли збірні факультету агробіологів та викладачів. Останні переконливо довели, що досвід вирішує все!
Святкова дискотека за участі dj Давай з різноманітними фест-конкурсами, розіграшем призів, вибухами із конфеті та піни і феєрверк стали чудовим завершенням прекрасного дня.
Хочу висловити величезну подяку всім організаторам цього грандіозного свята. А особливо кафедрі культурології та фізичної культури, режисерам, ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи, студентській організації, нашому ректору та студентам.
Всім першокурсникам бажаю успіху, наснаги та багато сил для плідного та цікавого навчання в університеті.
Наталія Ярцева, студентка педагогічного факультету:
- Цього року перший день осені привітав усіх надзвичайно тепло та сонячно. Початок нової пори року завжди хотілося відсвяткувати якнайкраще. Тому студенти разом із викладачами організували на стадіоні НУБіП України неймовірне шоу, яке залишило лише найкращі враження в серцях глядачів. Виступи танцювальних груп, спортивних об’єднань, хор, військові, барабанщиці… Це лише частинка того, що відбувалося під відкритим небом. Здавалося, сама природа вподобала цей захід, і на зміну надокучливим зливам прийшло ласкаве сонечко.
НУБіП України радо приймав гостей. Велику колону, яку склали представники Київського центру, відокремлених підрозділів університету, зарубіжні гості на чолі з ректором Д. О. Мельничуком вітали оплесками.
Після посвяти новачки могли знайти для себе клуб за інтересами, які представляла голова Студентської організації Ольга Кухар. Але більш за все захопили футбольні міні-турніри, що відбувалися між першокурсниками університету. Кожен із факультетів представляв свою команду. Вболівальники вигадали чудові та влучні «кричалки», аби підтримати своїх гравців. В результаті боротьби, визначили три найкращі команди, котрі, незважаючи на дощ,  довели гру до кінця. Отож, місця розподілилися так: 1-ше – агробіологічний факультет, 2-ге – ННІ бізнесу, 3-тє – ННІ тваринництва та водних біоресурсів.
Але найцікавіше чекало студентів попереду, коли команда-переможець мала змогу зіграти з командою викладачів та реекторату університету. Це було дійсно захоплююче: рідко зустрінеш вчителів, котрі працюють з тобою на рівні.
Море емоцій, посмішок, танців, веселощів… Мушу сказати, що працівники навчального закладу справді закохані у свою професію, адже зацікавити сучасне покоління не так просто. Та їм це вдалося.
А найочікуванішою та найцікавішою стала дискотека. Хто повертався до гуртожитку, хто до власної домівки, але усіх об’єднувало одне – чудово проведений день. Єдине, що залишається сказати – ВДАЛОГО ВСІМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!
Олександра Капітан, студентка педагогічного факультету:
- Здавалося б, першовересневе свято створене лише для школярів, але наш університет довів хибність цієї думки. Студенти, викладачі, адміністрація університету, учасники художніх та спортивних колективів, зіркові гості готувалися до цього дня кілька тижнів.
Для більшості першокурсників свято розпочалось о восьмій ранку у навчальних корпусах своїх факультетів, де викладацький склад та адміністрація університету щиро вітали з початком нового навчального року та вручали студентські квитки. А вже об 11-й розпочався святковий концерт за участі художніх колективів. На святі були присутні і шановані гості – представники влади та закордонні партнери НУБіП України.
На підготовку дійства його учасники мали обмаль часу та ще й дуже заважала погана погода, але, незважаючи на всі труднощі, свято вдалося і гості отримали море позитиву і задоволення.
Окрім виступів аматорів університету, на святкуванні було вручено почесні дипломи закордонним гостям університету, представлено всі його факультети та підрозділи.
О 19:30 розпочалася святкова дискотека, яку вів професійний діджей. Музика та розіграш подарунків додали студентству святкового настрою. А завершилося свято феєрверком та Гімном України, який дружно заспівали всі присутні. Думаю, цей день залишиться у пам’яті багатьох одним із найкращих у житті…
Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи
Опубліковано on Вер 7th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)