КОНФЕРЕНЦІЯ «115 років НУБіП України»

Шановні колеги!

 
Для мене велика радість і честь запросити Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції: «Біоресурси планети та біобезпека навколишнього середовища: проблеми та перспективи», присвяченій святкуванню двох важливих ювілеїв: 115-річчя Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) і 15-ї річниці з дня заснування Глобального консорціуму вищої освіти і досліджень у сільському господарстві (GCHERA), який трансформувався у Глобальну Конфедерацію асоціацій вищої освіти сільськогосподарських наук та наук про життя в 2011 році.
Конференція буде проходити  на базі НУБіП України, м. Київ, 4-8 листопада 2013 року. Вона збере науковців, викладачів, практиків та представників інших зацікавлених кіл зі сфери бізнесу, державних органів влади, неурядових та міжнародних організацій, представників вищих навчальних закладів сільського господарства і наук про життя зі всього світу з метою обговорення широкого кола питань і проблем, що стосуються біоресурсів планети та екологічної біобезпеки, а також ролі вищої освіти у їх сталому розвитку та вдосконаленні.
Ми матимемо за честь вітати Вас в якості учасників конференції, будемо раді бачити Вас у складі членів програмного комітету і доповідачів, а також з вдячністю чекаємо на Ваші цікаві ідеї та пропозиції.
http://www.nubip.edu.ua/115yearsNUBIP
З повагою,
Дмитро Мельничук
Ректор НУБіП України,
Академік НАН України та НААН України,
Почесний президент і співзасновник GCHERA.
Опубліковано on Сер 28th, 2013 and filed under Офіциоз, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)