Відділи факультетських студентських організацій НУБіП України

 

 1. 1.     Правоохоронний відділ мета – підтримка правопорядку у гуртожитках НУБіП України  та під час проведення різноманітних заходів, що проводилися в університеті та за його межами.
 2. 2.     Відділ профілактики девіантної поведінки мета – профілактика девіантної поведінки, а саме роз’яснення студентам шляхом проведення бесід, круглих столів, семінарів, лекцій та зустрічей з відповідними фахівцями, перегляд відповідних відеофільмів про шкоду тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, про негативні наслідки абортів, небезпеку захворювань СНІДу та інших.
 3. 3.     Культурно-масовий відділ мета – організація творчого дозвілля студентів університету.
 4. 4.     Спортивно-масовий відділ мета – сприяння фізичному розвитку студентської молоді.
 5. 5.     Навчально-виховний відділ мета – контроль за успішністю студентів, а також сприяння в допомозі слабким студентам зі сторони відмінників навчання.
 6. 6.     Інформаційний відділ мета – забезпечення  поінформованості студентів університету про заходи та важливі події, що проходитимуть  за ініціативи органів студентського самоврядування університету.
 7. 7.     Соціологічний відділ мета – дослідження студентської думки щодо нагальних проблем в житті університету та шляхів їх вирішення.
 8. 8.     Журналістський відділ мета – висвітлення діяльності органів студентського самоврядування в засобах масової інформації в т.ч і на Інтернет ресурсах.
 9. 9.     Організаційний відділ мета – координація діяльності всіх відділів студентської організації під час підготовки відповідних заходів.
 10. 10.                        Відділ профорієнтаційної роботи мета проведення роз’яснювально-рекламної роботи по залученню абітурієнтів до вступу у НУБіП.
 11. 11.                        Відділ міжнародної діяльності - мета налагодження зв’язків з органами студентського самоврядування іноземних Вишів партнерів.
 12. 12.                        Відділ координації роботи з органами студентського самоврядування відокремлених підрозділів НУБіП України – мета організація проведення різнопланових заходів спільно з студентськими активами відокремлених підрозділів університету.
 13. 13.                       Відділ наукової роботи.
Опубліковано on Сер 14th, 2013 and filed under Різне. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)