Катя Луценко: про перший рік навчання

I love NUBiPОсь і настало таке довгоочікуване літо. Окрім відпочинку та розваг - це час вступної кампанії для випускників шкіл. Зараз на території Національного університету біоресурсів і природокористування України стає все менше спантеличених абітурієнтів та їх батьків, адже вступна кампанія завершується. Відразу пригадую инуле літо, коли я була однією з сотень чи навіть тисяч таких. Це був тяжкий час, сповнений переживань, недоспаних ночей та роздумів щодо майбутнього. Я дуже переймалася тим, чи вдасться мені вступити на омріяний факультет до університету. Проте мої переживання розвіялися в той час, коли я побачила себе у списках зарахованих абітурієнтів у НУБіПі. Я була на сьомому небі на щастя, адже сталося те, про що мріяла протягом останнього року! Потім я теж не могла приховувати свого хвилювання, адже потрібно було їхати до університету на декілька днів для ознайомлення з історією ВНЗу, встановленими порядками, роботою адміністрації та студорганізації НУБіПу. В той же час я познайомилася зі своїми сокурсниками та майбутніми одногрупниками. Протягом декількох днів мій мозок був переповнений інформацією та думками про майбутнє навчання.
І от минув вже рік з того часу, як я стала студенткою НУБіПу. Хочеться висловити щиру подяку керівництву університету за створення належних умов для навчання та розвитку студентів, викладачам за їхній професіоналізм, людяність, доброту та терпіння, студорганізації за наше активне дозвілля, студраді за підтримку порядку в наших гуртожитках! Я дуже вдячна всім-всім, адже цей рік був дуже яскравим, сповнений незабутніх моментів! Звичайно, не все було так безхмарно, але позитиву було набагато більше. Я дуже задоволена своїм вибором, адже факультет аграрного менеджменту і справді класний! Нас, студентів, завжди готові вислухати та допомогти в деканаті, наші викладачі завжди йдуть нам на зустріч, а всі студенти такі хороші та дружелюбні!
Всім абітурієнтам бажаю удачі! Нехай ваша мрія здійсниться і зовсім скоро ви станете частиною нашої великої сім’ї! 

Опубліковано on Лип 29th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)