Cпортивно-туристично-розважальний зліт

З 14 по 16 червня 2013 року на базі ВП НУБіП України «Прибрежненського аграрногоколеджу» в с. Прибрежне Сакського району АР Крим, з нагоди 115 річницізаснування НУБіПУкраїни, відбувся спортивно-туристично-розважальний зліт, який був організований за ініціативи директора ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи - Д.К. Черкашина та активістів Студентської організації.

Команди, на чолі з капітанами, мали змогу взяти участь у різноманітних змаганнях та конкурсах, серед яких музичні, спортивні та пляжні змагання, конкурс боді-арт, приготування польової каші, художній конкурс, танцювальний флешмоб та багатоінших.

Кожна команда шляхом участі в спортивних, мистецьких, творчих та інших видів конкурсів за участь та перемогу отримувала відповідну кількість віртуальних грошей Голосіївської республіки – дубочків. Наявність суми в розмірі 1000 дубочків надала право команді або об’єднанню команд висунути свого кандидата на посаду студентського мера Голосіївської республіки. Перемогла команда, яка виявилася найсильнішою – Голосіївська Шантрапа.

Вогонь у серці  та  командний дух переміг втому і несприятливу погоду. Сумувати було ніколи, атже програма була насиченою та різноманітною.  Яскравим моментом зльоту був конкурс боді-арт. Чому яскравим? Тому, що учасники перевтілювалися в образи, які створили для них капітани.
Учасники  зльоту приїхали  додому з  приємними  емоціями  та враженнями , новими знайомствами  і чудовимнастроєм.

Опубліковано on Чер 24th, 2013 and filed under Спорт, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)