Атрибутика НУБіП України

Атрибутика НУБиП УкраиныСтворення Студентської організацією для Національного університету біоресурсів і природокористування України власного представництва інтернет магазину сувенірної та поліграфічної продукції «Капрізік.ком», де студенти, викладачі, співробітники та просто шанувальники університету могли придбати різну продукцію з символікою нашого улюбленого навчального закладу - саме це ініціатива і велике прагнення авторів проекту.

Вони впевнені, що ця ідея приживеться серед спільноти НУБіП України і цей проект неабияк підніме дух університету.

Також, ініціатори сходяться на думці, «НУБіПовский магазин» має розглядатися саме як частина університету, а не окрема бізнес-структура. Магазин повинен бути заснований НУБіПовцамі, для НУБіПовцев і тільки в межах НУБіП України.

За кордоном це поширена практика, коли при університетах функціонують магазини, що дозволяють придбати усім бажаючим речі з символікою даного закладу. Це можуть бути футболки, чашки, зошити, листівки, блокноти, сумки, светри, зимові куртки і т.д.. Одяг та сувеніри від університету давно перестали бути простим товаром з логотипами. Це - атрибути студентів, які стали символами приналежності студентів до своєї альма-матер. Саме тому така атрибутика користується величезним попитом і університетах Західного світу.

Тому ми створили даний магазин, щоб дати можливість студентам НУБіП України показувати свою приналежність до одного з кращих і незвичайним вузів України - Національний університет біоресурсів і природокористування України.

 

http://store.studnubip.com/

Опубліковано on Тра 25th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)