Список студентів які пройшли в II-ий тур конкурсу “Студент НУБіП України 2013″

 

Категорія " Природничі науки"

Код

ПІБ конкурсанта

Навчальний підрозділ

Курс, група

Кількість балів за 1-й тур

1

3522

Бочінська Оксана Юріївна

ВП НУБіП "Немішаєвський агротехнічний коледж"

В-32

59

2

3076

Ріпа Сергій Володимирович

ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут"

2, БЕ 112, СК

71

3

3521

Кравченко Катерина Вячеславівна

ВП НУБіП "Немішаєвський агротехнічний коледж"

В-32

59

4

3520

Шелейгеда Дмитро Богданович

ВП НУБіП "Немішаєвський агротехнічний коледж"

В-32

59

5

520

Бобинов Андрій Вікторович

НУБіП, факультет ТВППТ

1 к., 1 гр.

59

6

3514

Провозел Михайло Сергійович

ВП НУБіП "Немішаєвський агротехнічний коледж"

В-33

66

7

3557

Корнієнко Юлія Миколаївна

ВП НУБіП "Немішаєвський агротехнічний коледж"

ЕП-21

70

8

3556

Уражан Юлія Миколаївна

ВП НУБіП "Немішаєвський агротехнічний коледж"

ЕП-21

64

9

3615

Пемцова Ксенія Олександрівна

ВП НУБіП "Немішаєвський агротехнічний коледж"

В-34

66

10

3075

Курчамський Олександр Дмитрович

ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут"

2 к., БЕ 112 СК

79

11

3554

Виборний Артем Романович

ВП НУБіП "Немішаєвський агротехнічний коледж"

МО-31

70

12

3614

Білявська Олександра Олександрівна

ВП НУБіП "Немішаєвський агротехнічний коледж"

В-34

70

13

3519

Микарчук Павло Вікторович

ВП НУБіП "Немішаєвський агротехнічний коледж"

В-32

72

14

3518

Кучернок Ксенія Вікторівна

ВП НУБіП "Немішаєвський агротехнічний коледж"

В-32

66

15

963

Бальвак Катерина Михайлівна

НУБіП, Агробіологічний факультет

магістр

67

16

6

Літвінова Олена Віталіївна

ВП НУБіП України "Кримський агропромисловий коледж"

2 к.

64

17

652

Лепеха Анна Олександрівна

НУБіП, Рибогосподарський факультет

2к., 2 гр.

72

18

10

Устенко Олена Сергіївна

ВП НУБіП України "Кримський агропромисловий коледж"

2 к.

64

19

653

Сидорук Андрій Валерійович

НУБіП, Рибогосподарський факультет

2 к., 1 гр.

61

20

651

Федченко Катерина Анатоліївна

НУБіП, Рибогосподарський факультет

2 к., 2 гр.

75

Категорія "Технічні науки"

Код

ПІБ конкурсанта

Навчальний підрозділ

Курс, група

Кількість балів за 1-й тур

1

406

53

2

3502

Іващенко Макар Михайлович

ВП НУБіП "Немішаєвський агротехнічний коледж"

МО-22

42

3

3067

Татарака Микола Михайлович

ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут"

46

4

3019

Дяченко Богдан Володимирович

ЕН-08948294

49

5

2131

Кімейчук Іван Васильович

ВП НУБіП України, «Боярський коледж екології і природних ресурсів»

4 к.

45

6

КР-07222629

Мазур Микола Максимович

Південний філіал НУБіП України "Кримський агротехнологічний університет"

55

7

КР-08741526

Харьков Павло Юрійович

Південний філіал НУБіП України "Кримський агротехнологічний університет"

57

8

КР-07679922

Синиціна Анастасія Володимирівна

Південний філіал НУБіП України "Кримський агротехнологічний університет"

49

9

КР-07679873

Мелюх Олександр Миколайович

Південний філіал НУБіП України "Кримський агротехнологічний університет"

49

10

КР-07679867

Закалична Ольга Володимирівна

Південний філіал НУБіП України "Кримський агротехнологічний університет"

51

11

3028

Кириленко Марина Миколаївна

ВП НУБіП України "Ніжинський агротехнічний інститут"

ЕМ-07702295

45

12

2504

Васько Дмитро Олександрович

ВП НУБіП України, «Ірпінський економічний коледж»

3 курс 315-кс

43

13

2503

Козловський Володимир Юрійович

ВП НУБіП України, «Ірпінський економічний коледж»

3 курс 314-кс

44

14

2519

Модла Катерина Володимирівна

ВП НУБіП України, «Ірпінський економічний коледж»

3 курс 302-б

52

15

2570

Ереміч Сергій

ВП НУБіП України, «Ірпінський економічний коледж»

109-т 1 курс

49

16

2574

Скрябін Денис

ВП НУБіП України, «Ірпінський економічний коледж»

110-кс 1

51

17

701

Новицький Сергій Володимирович

НУБіП, Лігосподарський факультет

2 к. СТ, 4 гр.

58

18

442

Мягков Владислав Вячеславович

НУБіП, факультет Комп'ютерних наук та економічної кібернетики

ЕкК-1201

54

19

100

Гайовий Сергій Миколайович

НУБіП, факультет Екології і сталого розвитку

3 к., 1 гр.

48

20

5046

Палагнюк Мар`яна Володимирівна

ВП НУБіП України, «Заліщицький аграрний коледж»

4 курс 401

57

 

 

 

 

Категорія "Суспільні науки"

Код

ПІБ конкурсанта

Навчальний підрозділ

Курс, група

Кількість балів за 1-й тур

1

3559

Антонов Олександр Володимирович

ВП НУБіП "Немішаєвський агротехнічний коледж"

ЕП-31

78

2

3560

Шило Сергій Іванович

ВП НУБіП "Немішаєвський агротехнічний коледж"

ЕП-31

74

3

КР-08016078

Хайбушовська Асана Сейдаметовна

Південний філіал НУБіП України "Кримський агротехнологічний університет"

58

4

5062

Ланова Алла Василівна

ВП НУБіП України, «Заліщицький аграрний коледж»

4 курс 401 с

59

5

5063

Наконечна Наталія Іванівна

ВП НУБіП України, «Заліщицький аграрний коледж»

4, 401-С

57

6

5053

Козьмук Ігор Миколаєвич

ВП НУБіП України, «Заліщицький аграрний коледж»

4 курс 401

61

7

5056

Палагнюк Мар`яна Володимирівна

ВП НУБіП України, «Заліщицький аграрний коледж»

4 курс 401

68

8

5052

Гайдук Наталія Віталіївна

ВП НУБіП України, «Заліщицький аграрний коледж»

4 курс 401

58

9

977

Осінній Іван Миколайович

НУБіП, факультет Біотехнології

4 к., 2 гр.

61

10

870

Крепостний Сергій Юрійович

НУБіП, Юридичний факультет

1 к., 1 гр.

56

11

564

Подолян Каріне Каренівна

НУБіП, факультет Аграрного менеджменту

1 к., 2 гр.

73

12

572

Агафонов Олександр Ігорович

НУБіП, факультет Аграрного менеджменту

4к., 2 гр.

66

13

553

Андрійчук Ольга Віталіївна

НУБіП, факультет Аграрного менеджменту

1 к., 1 гр.

75

14

972

Зухар Олег Григорович

НУБіП, факультет Біотехнології

4 к., 2 гр.

56

15

970

Кравченко Володимир Володимирович

НУБіП, факультет Біотехнології

4 к, 2 гр.

56

16

654

Робот Едуард Іванович

НУБіП, Рибогосподарський факультет

2 к., 1 гр.

63

17

19

Шилін Володимир Юрійович

НУБіП, факультет Ветеринарної медицини

3 к., 2 гр.

75

18

569

Піддубний Юрій Юрійович

НУБіП, факультет Аграрного менеджменту

1 к., 3 гр.

57

19

КР-08557505

Кравич Олексій Володимирович

Південний філіал НУБіП України "Кримський агротехнологічний університет"

1 к., 3 гр.

64

20

КР-09234809

Андріяш Микита Олександрович

Південний філіал НУБіП України "Кримський агротехнологічний університет"

66

Опубліковано on Тра 16th, 2013 and filed under Наука, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Залишити коментар

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)