Еко-фестиваль та проект “Зробимо Україну чистою!”

Час підбити підсумки еко-фестивалю, який пройшов 19-20 квітня в НУБіП України. В рамках проекту “Зробимо Україну чистою” було проведено масове прибирання території  Національного університету біоресурсів та природокористування України та прилеглих ділянок, студентами нашого вишу.

Більше 200 студентів долучилися до акції і доклали максимум своїх зусиль на користь  чистоти природи. Приємно здивувала старанність студентів , з якою вони підійшли до справи. Прибирання йшло в веселому настрої , цьому  також посприяла  чудова сонячна погода й очікування всеуніверситетського пікніку.
Після прибирання, усі охочі мали можливість посмакувати  смачною кашею, від членів туристичного клубу “Барс”, поспівати пісень  під гітару й прийняти учась у веселих іграх та конкурсах.

Здається , в нашому університеті відтепер започаткувалася ще одна традиція: ідея всеуніверситетьського пікніка- є гарною можливістю поєднати активну молодь, познайомитись ближче, та й просто провести весело час .

Тож дякуємо усім, кому не забракло бажання, сил і часу приділити увагу проблемі  засміченості довкілля нашого вишу і прилеглих ділянок.

 Ви зробили ще одну добру справу.

А. Борисенко

Більше фото є в соц. мережі:  vk.com

Опубліковано on Кві 20th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)