Перші фото з конкурсу “Студент НУБіП 2013″

Вчора (09.04), за ініціативи  Клубу Знавців та Наукового клубу Студентської організації, в стінах нашого вишу було проведено перший етап всеуніверситетського конкурсу  “Студент НУБіП”.  Велика кількість студентів виявила бажання випробувати свої можливості  й  позмагатися зі своїми друзями на інтелектуальному  рівні.

Проведення конкурсу "Cтудент НУБіП" проводиться вже в тринадцятий раз, що свідчить про надання цій події звання  традиції. Як і кожна традиція, вона має певні незмінні  звичаї. Конкурс проводиться в три епапи, а отже до перемоги лежить досить тернистий шлях. Кожен, хто зареєструвався, має шанс отримати статус найрозумнішого студента Національного університету біоресурсів і природокористування, в одній з трьох  номінацій:  ”Суспільні науки” , ”Технічні науки”,  ”Природничі науки”.

Перший тур надав студентам можливість перевірити рівень своєї обізнаності в загальновідомих фактах, що торкаються  музики ,образотворчого мистетства, художньої літератури та історії. Питання здебільшого були складені в тестовій формі, або передбачали відповідь безпосередньо від студента.
На даний момент  здійснюються підрахунки балів й визначення переможців на цьому етапі. Тож побажаємо перемоги усім учасникам.

Нехай переможе найкмітливіший!

А.Борисенко

Опубліковано on Кві 10th, 2013 and filed under Наука, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)