Соціальний центр СО НУБіП України у Верховній Раді

Сьогодні був неймовірний день! Адже саме сьогодні Верховна Рада України відчула смак справжньої краси. Дівчата Соціального центру СО НУБіП України і, звичайно ж, 2 мужніх парубки, бо як же таку красу лишити без нагляду ;-), відвідали стіни цієї будівлі. Всі отримали незабутні враження і багато приємних емоцій. Згадали історію, перевірили знання законів, зробили безліч знімків.

А що стосується конкретно мене, то я настільки відчула дух політики, знаходячись у сесійній залі, що навіть вигадала за лічені секунди промову і уявила себе справжнім народним депутатом. Впевнена, що більшість отримала можливо й не такі, але подібні відчуття.

Перебуваючи у Верховній Раді, зробила висновки, що треба завжди знати, чого хочеш, ставити перед собою цілі та впевнено йти до них.

Свою екскурсію ми закінчили смачно походом на суші, що в черговий раз доводить, що ми-українці, народ дружелюбний і підтримуємо не лише свої традиції, а й традиції інших країн .

Текст: Марися Юрковська

Фото: Юлія Плахотнюк

Опубліковано on Кві 3rd, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)