Голосіївський бал в НУБіП України

Останній четвер березня для нашого університету був переповнений весняними подіями. Хоча за вікном і зовсім не тепло, НУБіП України сам створював справжню весну. Після заключного гала-концерту XXXIII Міжнародного фестивалю «Голосіївська весна 2013»  на всіх чекав перший Голосіївський бал-маскарад, що проходив у центральній їдальні.

 Дівчата у довгих сукнях, юнаки в костюмах, маски, музика, танці – все дарувало легке відчуття казки й змушувало насолоджуватись атмосферою вечору.  Також настрій гостям підіймали збірна з гри КВН нашого університету та, переможці Голосіївської  весни - ННІ Бізнесу, зі своїм запальним флеш-мобом. Впродовж всього вечору можна було почути чарівне виконання пісень різними мовами, наші таланти заспівали російською, англійською і безперечно не обійшлось без щирих українських пісень.

На паркет вабили не лише танці у виконанні професіоналів, а й гра на фортепіано класичної музики, без якої бал не був би справжнім. Проникливі вірші створювали настрій, який змушував кружляти у вальсі кожного, а активісти Студентської  організації зробили неможливим втримуватись від танцю, виконавши урочистий полонез та віденський вальс. Іноземні гості також не могли стояти осторонь!

Представники Молдови подарували свій запальний і в той самий час ліричний вальс, а гості з Астрахані виконали душевні пісні, і так сподобались присутнім, що їх викликали на біс, це було дуже приємним прийомом для самих виконавців. Студентів привітали, а також подякували за такий захід Дмитро Костянтинович Черкашин та Ірина Зиновіївна Майданюк, що безперечно були задоволені такою новою традицією, як студентський бал.  Створити щось нове завжди не просто, але наші студенти ніколи не здаються!

За допомогу у введенні традиції можна подякувати Меді Газієвій, Вані Ровенко та всім-всім, хто першими почали  створювати цей незабутній вечір, вкладаючи свій настрій у деталі, оформлюючи зал та фуршет.

По завершенню бала всі присутні були так  проникненні атмосферою, що ще довго не хотіли залишати зал. Настрій створений на Голосіївському балу без сумніву ще довго не покине жодного з присутніх на балу гостей.

 

текст: Юлія Шилова,
студентка факультету СПГ

фото: Наталка Дячек,
студентка ветеринарного факультету

Опубліковано on Бер 31st, 2013 and filed under Культура, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)