Конкурс “Бізнес-планів” 2013

Конкурс "Бізнес-планів" 2013

З метою залучення молоді до підприємницької діяльності шляхом підтримки її підприємницьких ініціатив Київський молодіжний центр праці оголошує Конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді міста Києва.

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СЕРЕД МОЛОДІ МІСТА КИЄВА

Переможець отримує сертифікат на навчання в Українській вищій школі бізнесу, можливість реалізації бізнес-ідеї, а також інші цінні подарунки.

З метою залучення молоді до підприємницької діяльності шляхом підтримки її підприємницьких ініціатив Київський молодіжний центр праці оголошує Конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді міста Києва.

У Конкурсі беруть участь громадяни України віком від 14 до 35 років.

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

  • виробництво, сфера послуг і торгівля
  • соціальний проект (передбачає бізнес-плани, які фінансуються за рахунок спонсорських, грантових коштів або коштів з державного бюджету та спрямовані на: покращення умов життєдіяльності особистості чи окремих соціальних груп; надання соціальних послуг).

Участь у конкурсі є безкоштовною.

На першому етапі подані заявки оцінюються експертною комісією. Учасники конкурсу, чиї бізнес-плани не пройшли експертну оцінку, зможуть отримати додаткові консультації.
Оцінювання робіт здійснюватиметься експертною комісією за такими критеріями:Для учасників, які пройшли другий етап, будуть проводитися подальше консультування з питань оформлення і презентації бізнес-планів. На другому етапі конкурсу Конкурсна комісія розглядає бізнес-плани і визначає переможців у кожній номінації.

 

- відповідність вимогам до структури бізнес-плану;
- наявність чіткого фінансово-економічного обґрунтування проекту;
- ефективність використання коштів;
- забезпечення створення нових робочих місць для молоді;
- оригінальність та обґрунтованість ідеї;
- соціальна значущість проекту, суспільна корисність (прибутковість) від його реалізації.

Бізнес-плани та заяви на участь у Конкурсі подаються до Київського молодіжного центру праці за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, буд. 51, літ. Б., тел. (044) 288-10-02, електронна адреса: kmcp@ukr.net до 31 березня 2013 року.

Заявки подані після встановленого строку прийматися не будуть.

Конкурс проводится на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.01.2009 № 41 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2009 - 2015 роки", наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 05.04.2007 № 1031/45 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді»

Опубліковано on Бер 27th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)