ІГРОВИЙ КОНКУРС «Я ЛЮБЛЮ НУБІП»

ІГРОВИЙ КОНКУРС «Я ЛЮБЛЮ НУБІП»Всі ми знаємо, що НУБіП –це квітучий університет, адже тут навчаються найкращі студенти, яким лекції читають найкращі викладачі в Україні. І щоб це підтвердити Студентська організація факультету біотехнології організувала інтелектуальний конкурс «Я люблю НУБіП», що проводився 28 лютого в гуртожитку №8.

В конкурсі брали участь: перша команда - викладачів «Dream team» в яку входили, директор навчально-наукового центру  культурно-виховної і соціальної роботи Дмитро Костянтинович Черкашин, заступник директора навчально-наукового центру  культурно-виховної і соціальної роботи Оксана Миколаївна Маслак, заступник декана факультету біотехнології Бойко Ольга Анатоліївна, заступник декана факультету біотехнології Дрозд Петро Юрійович, комендант гуртожитку №8 – Рибак Ольга Вікторівна. Капітаном команди було обрано Дрозда П.Ю.

До складу другої команди, під назвою «Кульбабки», входили: голова Студентської організації  НУБіП України – Кухар Ольга, староста 4 курсу – Ракул Людмила, староста 1 курсу – Парфьонова Анна, староста 1 курсу – Харук Віталій та Олександр Тишко – студент 1 курсу,  капітан – Парфьонова А .

Суперники були серйозні, сили – рівні, і важко було здогадатись, хто ж буде переможцем. Відразу після представлення учасників почались складні, але досить веселі і  цікаві конкурси,  серед яких:

  • розминка;
  • музичний конкурс;
  • труднощі перекладу;
  • пісня в малюнках;
  • День народження;
  • «А що не так…?»;
  • аукціон;
  • показуха;
  • щасливий білет.

Проте труднощі наших викладачів і студентів не злякали, бо вони знають напам`ять гімн університету, досконало  володіють українською, вміють розгадувати найскладніші ребуси, постійно себе всебічно розвивають, і найголовніше – злагоджено працюють в команді. Це і допомогло всім дати відповіді на важкі і підступні запитаття, та швидко справитися з конкурсами.

Пройшовши всі випробування, на кінець гри встановився рахунок 18-15 на користь викладачів, які з гідністю змагались за перемогу. Всі учасники отримали смачні призи, у вигляді фруктів і солодощів.

Протягом конкурсу кожен учасник довів, що він ерудована особистість, і знає свій університет як свої п`ять пальців, і НУБіП займає значне місце в їхньому житті.

Щиро вітаємо переможців. Так тримати!

Опубліковано on Бер 11th, 2013 and filed under Культура, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)