Таланти ФАМу!

Таланти ФАМу!

Таланти ФАМу!28.02.13 СО ФАМ за підтримки деканату,  подарували яскраві враження та хороший настрій, провівши  концерт  «ФАМ має таланти».

Відбувалося дійство в корпусі №1 ауд.69.  Потрібно зазначити, що захід був проведений в досить цікавій формі, адже ведучими були члени команди КВН ФАМу, що позитивно налаштовували публіку на кожен із концертних номерів, а також  веселили всіх своїми жартами. Також присутні мали змогу насолоджуватись: авторською піснею від Проценка Юрія, театральною грою Пугач Оксани та Піддубного Юрія, яскравими голосами вокалістів та цікавими  відео за участі наших студентів. На завершення концерту присутніх привітали: декан ФАМу – Охріменко І.В. та заступник декана – Новак О.В. Також всім учасникам та організаторам заходу були вручені  почесні грамоти.

Опубліковано on Бер 9th, 2013 and filed under Культура, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)