Весна в НУБіП України

Весна

"Весною, когда земля оттает, люди тоже как будто становятся мягче." Максим Горький

Ми всі чекаємо її найбільше! Вона приходить тихо й неквапливо, але так швидко, що ти не встигаєш озирнутися, а вона вже тут! Весна.
Ця чудова пора року, коли, здавалось, для тебе немає перешкод і обмежень, в душі все грає, кипить ,вирує і ти сам розпускаєшся, як квітка.
Весна – це початок. Початок думок, надій, сподівань. Весна – це той час, коли можливо все і нічого не страшно. Адже сніги розтають не тільки на вулицях, але й у душах.
Мені здається, що весною ніби відключається почуття страху і нервів. Тебе оточує прекрасна атмосфера народження природи та нових думок. Ти живеш, ти мрієш, ти відчуваєш!
Шановні студенти НУБіП України, нехай ця весна стане для вас початком чогось справді грандіозного та неймовірного! Нехай у вашому житті не буде місця для турбот, а разом з першимм днем весни прийдуть перші сюрпризи. Нехай вас завжди оточують мир і кохання.

Насолоджуйтесь життям та отримуйте від нього задоволення! :)

Анна Ніконорова

Опубліковано on Бер 1st, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)