Солодкі звуки музики!

Как дорожу я прекрасным мгновеньем!

Музыкой вдруг наполняется слух.

Звуки несутся с каким – то стремленьем

Звуки откуда – то льются вокруг.

26 лютого 2013 року в актовій залі навчального корпусу № 3 пройшов неймовірний вечір романсу.

О 15:00 год. актову залу почали заполоняти глядачі в неймовірному очікуванні чогось прекрасного. Зазвучали перші акорди і на сцені з’явилася ведуча концерту Любов Ігорівна Шкварун. З її вуст ми дізналися про історію виникнення романсу.

Один за одним на сцені з’являлися виконавці чудових романсів від голосу яких бігли мурашки по шкірі.
У виконанні Сироватського С.А. прозвучав відомий романс «Белой акации гроздья душистые».
У 80-ті роки романси набули широкого поширення, а також почали з’являтися кінороманси. Доказом цього є відома пісня з к/ф «Службовий роман» - «В моей душе покоя нет», яка прозвучала у виконанні Катерини Дружиніної.

У романсів є лише одна тема – тема кохання! Романс – це відвертість, яка виражає все, що знаходиться на серці, що турбує і не дає заснути.

Жіночий вокальний ансамбль «Октава» та чоловічий вокальний ансамбль «Амеро» виконали народні українські пісні, які після обробки Дудко С.В. стали романсами. Всі були дуже вражені новому звучанню давно відомих українських пісень.

Глядачів також радували своїм співом Ірина Горго, Дмитро Андрієць, Євген Молібожко, Хатия Хапава, Максим Гненюк та багато інших.

«Вечір романсу» також відвідали відомі гості: Світлана Островська, Анастасія Колеушко.

Перлиною вечора став вступ заслуженої артистки України Наталії Шелепницької. У її виконанні було виконано улюблену пісню Тетяни Федорівни Мельничук «Пливе моя душа».

Романс подолав віки і не застарів, він піде разом з нами у майбутнє та буде запалювати серця тих, хто прийде після нас. Не може бути інакше, бо він увесь пронизаний любов`ю, він складається з любові, вона – його душа, і, як сама любов, романс не може застаріти ніколи.

Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи

Солодкі звуки музики! НУБіП України

Опубліковано on Лют 28th, 2013 and filed under Культура, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)