[Біотехнологи] З ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА!!!

   Я переконана, що День Святого  Валентина -  найулюбленіше свято для закоханих. Цього дня можна проявити фантазію, здивувати свою другу половинку, показати свої почуття, зробити приємний подарунок (не обов’язково це має бути м’яка іграшка чи солодощі, валентинки чи квіти). Це і продемонструвала СО факультету біотехнології, організувавши 14 лютого дивовижний святковий вечір, що проходив у стилі телевізійного шоу «Мій зможе».

На святі були присутні високоповажні гості – директор ННЦ культурно – виховної і соціальної роботи – Дмитро Костянтинович Черкашин та заступник декана факультету біотехнології Дрозд Петро Юрійович зі своїми чарівними дружинами, заступник декана Бойко Ольга Анатоліївна, представники відділу виховної роботи та студентських справ, комендант гуртожитку №8 – Рибак Ольга Вікторівна.

Під час гри проявились та відкрились неймовірні здібності наших учасників, які задля одного слова «кохання» здійснили неймовірні вчинки та проявили величезну мужність. Отже, у найнеймовірнішому шоу «Мій зможе» брали участь пари: Черкашин Дмитро Костянтинович та його дружина Ольга Наіліївна, Дрозд Петро Юрійович та Людмила Борисівна, Ракул Людмила та Рибіцький Максим, Стоцька Альона і загадковий Дмитро.

Гра складалась з семи конкурсів, в кожному з них учасниці робили ставки на своїх чоловіків. Найвища ставка від учасниці вирішувала, який чоловік буде приймати участь в конкурсі. Якщо він справлявся, то його дама отримувала всі фішки, а якщо ні, то фішки розподілялись між суперницями. Чоловіки під час конкурсів одягали навушники, щоб не чути умов конкурсу та не підказувати своїм коханим, яку ставку потрібно робити.

      Конкурси були захоплюючими і дуже веселими: доводилось ліквідовувати яблука, згадувати прапори різних країн, показувати свою спортивну майстерність, відділити жовток від білка, надути та зав’язати повітряні кульки, згадати назви 10 фруктів (кумкват, карамболь, памело, грейпфрут, банан, ківі, апельсин, лайм, гранат та айва). Всі учасники достойно і чесно змагались і показали чудові результати, особливо Дмитро Костянтинович та Петро Юрійович,  які заради своїх коханих робили дивовижні речі.

В фінал пройшли - Черкашин Дмитро Костянтинович & Ольга Наіліївна і студентська пара, де довелось пройти останній, досить складний конкурс на точність і влучність. Він і визначив переможців: ними стали Олена та Дмитро!

Всі гравці отримали приємні символічні призи, і залишились задоволеними від святкового вечора.

Отже, під час шоу «Мій зможе» присутні отримали масу позитивних емоцій і вражень, з впевненістю можна сказати, що цей вечір запам’ятається учасникам, як один з найкращих!

                        З Днем закоханих!

Опубліковано on Лют 13th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)