Тренінг пройшов на “Ура!”

тренінг «ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ: ЯК ОТРИМАТИ ПЕРШЕ МІСЦЕ РОБОТИ?»

 

Тренінг для студентів «ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ: ЯК ОТРИМАТИ ПЕРШЕ МІСЦЕ РОБОТИ?», 22.02 пройшов на ура. Нашим тренером булла Інна Петрівна Тавлуй, керівник проекту по розробці системи менеджменту в НУБіП України та кваліфікований спеціаліст у галузі якості, стандартизації і сертифікації.

Завдяки всебічному підходу Інни Петрівни до працевлаштування (розуміння процесу не тільки з боку самих студентів, а й зі сторони роботодавця) вдалося відповісти на різні запитання «Що саме потрібно роботодавцю?», «Як правильно скласти резюме», «Як і де шукати роботу», «Як реагувати на дивні запитання, типу «Скільки важить хмара?» та багато інших.

За відгуками присутніх студенів, було зрозуміло, що ми торкнулися однієї з найактуальніших тем. Це свідчить про нагальну потребу проведення більшої кількості подібних заходів і Студентська організація, в свою чергу, потурбується про їх організацію.

Голова Соціального центру СО НУБіП України, Замуруєва Ірина

Опубліковано on Січ 22nd, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)