Круглий стіл на тему: “Правова основа студентського самоврядування в Україні”

13 грудня 2012 року в приміщенні Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації з нагоди Всеукраїнського тижня права відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації спільно із Студентською радою при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації проведено “круглий стіл” на тему: “Правова основа студентського самоврядування в Україні”.

Протягом двох годин було розглянуто низку питань присвячених правовому регулюванню діяльності студентського самоврядування у вищих навчальних закладах, які розташовані на території Голосіївського району м.Києва та України в цілому.

Зокрема, було розглянуто такі аспекти організаційної роботи студентів, як фінансування проектів запропонованих студентським самоврядуванням, участь представників студентського активу в управлінні навчальним закладом, проблеми забезпечення і захисту прав та інтересів студентства, порівняння стану вирішеності цих питань в українських та зарубіжних ВНЗ.

Загалом участь у “круглому столі” прийняло понад 20 студентських лідерів, які представляли вищі навчальні заклади, що розташовані на території Голосіївського району м.Києва.

Кожна доповідь супроводжувалась порцією запитань і переростала в дискусію, тож по закінченню заходу кожен виніс для себе певну кількість нової та корисної інформації.

Окрім обміну досвідом, учасники зустрічі домовились про подальшу співпрацю та взаємодопомогу у вирішенні різних проблем, які можуть виникати в процесі діяльності студентського самоврядування.

Андрій Сидоров,
Голова  наукового клубу СО НУБіП України

Опубліковано on Гру 13th, 2012 and filed under Офіциоз, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)