Краса НУБіП України 2012

Якщо Ви хочете побачити грандіозну подію, то Вам обов’язково треба бути присутніми на конкурсі краси нашого університету. Всі світові конкурси краси просто не зрівняються з нами. Знаєте чому? Та тому що тут все здається рідним.

Нагадаємо тим, хто забув, і розповімо тим, хто не був: «Краса НУБіП України» проходив в 3 навчальному корпусі 29 листопада 2012 року.

Така дружна і в цей же час напружена атмосфера заряджає всіх уболівальників хвилюватися і насолоджуватися видовищем одночасно. Кожен факультет представляли хлопець і дівчина, кращі з кращих були гідні честі представляти свій факультет. Також, брали участь усі філії та підрозділи нашого величезного всеукраїнського університету, що говорить про те, що ми - одна велика і дружна команда.

Оцінювало конкурсантів компетентне журі: хлопців - чарівні жінки, дівчат - мужні чоловіки. Учасники зустріли нас в українському стилі. Наряди, вінки у дівчат і шаровари у хлопців ще раз доводять, що наші українці і україночки найкрасивіші. Але, зрозуміло, що вони не просто красиві, вони ще й дуже талановиті. Так зачаровують слух їх мелодійний спів, зачаровують око чудові танці, змушують замислитися театральні постановки, а в загальному змушують серце битися частіше і частіше.

Крім того, що хлопці дуже талановиті вони ще й справжні чоловіки: сильні, сміливі і безстрашні. Як швидко вони оволоділи мистецтвом східних єдиноборств. А які граціозні і прекрасні дівчата: як справжні грецькі богині, спустилися до нас із небес!

Тематика всього заходу була побудована на подорожах, і у багатьох, коли настав час виходу у вечірніх сукнях склалося враження, що ми потрапили в Париж на показ мод. Просто неможливо було не відзначити всіх учасниць у вечірніх сукнях, і, побачивши наших джентльменів у костюмах, ми були приємно здивовані. Конкурс тривав декілька годин, але все було настільки цікаво, що ми навіть не помітили, як сплинув цей час. Але, як би це сумно не було, настала пора підводити підсумки.

Безперечно, багато залежить від нас, глядачів. За підсумками голосування більшості, містером глядацьких симпатій став Мурашко Роман, студент 2 курсу ННІ ветеринарної медицини та безпеки продукції тваринництва, а міс глядацьких симпатій - Чайка Юлія, студентка 1 курсу, Природно-гуманітарний ННІ.

Звичайно ж, що основним залишається думка наших суддів. Отже, інтрііііга .... містер НУБіП України 2012 - Гульченко Гліб Сергійович, ННІ лісового та садово-паркового господарства, Джентельмен 2012 НУБіП України - Песчанюк Олег Олегович, ННІ бізнесу. Красуня НУБіП України 2012 - Кравцова Дар'я - ННІ ветеринарної медицини та безпеки продукції тваринництва, Віце-Красуня НУБіП України 2012 - Алфіменкова Віта Ігорівна, Технічний ННІ.

Привітаймо переможців конкурсу "Краса НУБіП України 2012"!

Такі конкурси просто необхідні для глядачів і особливо для учасників. Вони знайшли собі багато друзів, з яким за інших обставин можливо і не зустрілися. А що говорити? Тільки залишається подякувати організаторам:

Ректорату, навчально-науковому центру культурно-виховної i соцiальної роботи, кафедрі культурологiї, вiддiлу по роботi ВНЗ І-ІІІ рiвнiв, Студентській організації НУБіП України; за пiдтримки: профкому спiвробiтникiв НУБiП України, профкому студентiв i аспiрантiв НУБiП України, студентської профспiлкової органiзацiї м.Києва, Спiлки молодих аграрiїв України. Без них таке свято би не відбулося.

Таке свято справді увійде в історію…

Автор: Ходій Дар’я

Фото тут: http://vk.com/album-23743313_166139982

Опубліковано on Гру 13th, 2012 and filed under Культура, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)