Краса ФВМ – 2012

6 грудня 2012 року відбувся конкурс “Краса ФВМ - 2012”. Найвродливіші дівчата та хлопці факультету ветеринарної медицини демонстрували свою красу і таланти. Організаторами цього заходу є Студентська організація факультету.

  На нашому факультеті відбувається багато всяких цікавих подій. Думаючи, про що ж написати і на що звернути увагу, вирішили, чому б не розповісти всьому університету про те, як проходить «Краса» нашого факультету, де наші найсміливіші, найталановитіші і звичайно красиві показують себе. Це тільки так здається, що все дуже легко. Насправді, підготовка до такого конкурсу дуже клопітка робота. Потрібно все прорахувати до дрібниць, знати всі свої виходи, вміти імпровізувати, звичайно. Наш факультет, ні в якому разі не сумнівався в наших красенях і красунях, вони великі молодці. Всі конкурси оцінювались компетентним журі. В результаті чого, як на справжньому святі – переможених не було. Кожен учасник отримав не лише приз у вигляді особливого звання, а і пам’ятні подарунки.

Щоб більше зрозуміти, як все було, розповідаємо, як «Краса ФВМ 2012» відбувалася. Нам представили усіх членів журі, перед нами виступили декан і директор нашого факультету. І ми ще раз неодноразово переконалися, що ми вчимося на одному з кращих факультетів у цьому університеті. Несподівано для всіх глядачів ведучий, Мурашко Роман з'явився в незвичному африканському вбранні, а ведуча – Попова Маргарита у надзвичайній вечірній сукні., і ми відразу зрозуміли, що нам чекає щось незвичайне. Всі конкурсанти з'явилися перед нами в африканських костюмах, тим самим змусивши нас згадати хвилини літа, найпрекраснішою і чудовою пору року. Наступним конкурсом було, на мою думку, дуже незвичайне привітання учасників. Їм потрібно було порівняти себе з твариною. Я вважаю це дуже оригінально, тому що, всі герої повинні були проявити кмітливість і довести, що тварина, з яким вони себе асоціюють, найкраща.

 Звичайно, який конкурс краси без конкурсу талантів учасників. І знову й знову наш факультет переконався, що наші ветеринари повні талантів. Вони вміють, і співати, і танцювати, і показувати фокуси і навіть читати вірші. Без сумнівів, вони дуже талановиті.

Вони запалювали «шари знань і мудрості», відповідаючи на питання ведучих і зізнаючись у коханні самим близьким і дорогим людям на світі. Повірте, багато глядачів в залі були приємно здивовані, коли двоє з п'яти хлопців подзвонили і зізналися в любові мамам. Це дуже зворушливо. Дівчата, у свою чергу, теж розумниці. Відповідаючи оригінально на питання, вони змусили посміятися всіх глядачів.

І останнє, як говоритися, самі вершки. Вихід у вечірніх нарядах. Показуючи різні життєві ситуації у відносинах хлопця і дівчини, вони зображували вихід у світ. Вони показали себе з ще однією новою грані: граціозні, неприступні і просто чарівні.Нагороджували наших зірок кращі з кращих: міс НУБіП - Кравцова Дар'я, директор і декан факультету ветеринарної медицини.

Титул найгарнішої дівчини та корону переможниці цьогорічного конкурсу краси “Міс ФВМ-2012” отримала Каленюк Юлія. Корону переможниці їй передала Новоселецька Євгенія “Міс ФВМ 2012”.
Титул “Віце-Міс ФВМ - 2012” стала Чорнолуцька Ірина.

 Титул найгарнішого хлопця та звання “Містер ФВМ - 2012” отримав Владислав Хоцький.

  Вітаємо переможців, бажаємо успіхів у навчанні і залишатися завжди такими чарівними та талановитими !!!

Величезна подяка студентської організації, яка організувала таке грандіозний захід. Сподіваємося, ця традиція, яка тягнеться з минулих років триватиме.

Автори: Ходій  Дар’я, Дзюбан Юлія.

Опубліковано on Гру 12th, 2012 and filed under Культура, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)