Зустріч «Соціальна відповідальність бізнесу як запорука успішного підприємництва»

Нещодавно, 30.11.2012 р., за підтримки СО НУБіП України та ННІ бізнесу, а також ВМГО «Рада молодих підприємців України», Державної служби молоді та спорту України, ДП «Укрекоресурси» було проведено зустріч «Соціальна відповідальність бізнесу як запорука успішного підприємництва». Слід наголосити, що саме ВМГО «Рада молодих підприємців України вперше об'єднала в Україні молодих людей - лідерів реального бізнесу, стратегічними цілями яких є об'єднання молодих підприємців для реалізації і захисту їх законних прав та інтересів, а також сприяння розвитку бізнесу і підприємництва серед молоді.

Приємно вразило те, що РМПУ підтримує нашу позицію, вважаючи, що молодь є головною рушійною силою у всіх аспектах життя. Тому щорічно координаторами Ради проводиться конкурс «Молодий підприємець року» та видається журнал із несподіваною назвою – «Молодий підприємець». Мабуть, через це РМПУ має імідж надійного ділового партнера від громадськості в стосунках з органами влади, а саме з Державним комітетом України з питань регуляторної політики і підприємництва, Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту, Кабінетом Міністрів України.

Учасники-переможці вищевказаного конкурсу «Молодий підприємець року – 2012» презентували присутнім свої власні успішні та працюючі нині проекти, зокрема соціально-екологічні.

Ольга Дробишева, заступник директора з маркетингу ДП «Укрекоресурси» наголосила на необхідності розуміння кожним важливості соціальної відповідальності бізнесу, адже наша доля, доля нашої родини, нашою країни та, зрештою, доля усієї планети у руках кожного з нас. Опікуючись природою Батьківщини, Ольга запустила проект «Чисті перлини України», метою якого є екологічний краудфандинг (англ. сrowd - «натовп», funding - «фінансування»), себто колективна співпраця людей, які добровільно об'єднують свої гроші або інші ресурси разом, як правило через Інтернет, щоб підтримати зусилля інших людей або організацій. З цією метою був створений Kickstarter – сайт фінансування творчих проектів за схемою краудфандингу. Як-то кажуть, «з миру по нитці» – та Вкраїні чистоту.

Як виявилося, з Романом Британчуком, маркетологом, фандрайзером, активістом громадської ініціативи «Зробимо Україну чистою», ми добре знайомі. У свої доповіді «Технології великих замін» Роман фактично розкрив свій світогляд, звертаючи увагу на те, що соціальна активність – запорука майбутнього. Нетворкінг (фактично – корисні зв’язки), на думку доповідача, є основою вдалого проекту у будь-якій сфері. Також Роман є координатором проекту «Чиста країна», до якого долучився і наш ВНЗ. ;-)

Подолян Каріне,
заступник голови
СО ФАМ НУБіП України
з наукового напрямку

Опубліковано on Гру 2nd, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)