Не дай СНІДу шанс

30 листопада в нашому університеті відбулася традиційна акція до Дня солідарності з ВІЛ-інфікованими і хворими на СНІД людьми - «Не дай СНІДу шанс», в рамках якої волонтери Соціального центру СО НУБіП України пропонували студентам та викладачам вдягнути червону стрічку як символ боротьби зі СНІД.

 У шести навчальних корпусах (1, 4, 6, 10, 11 та 15) також безкоштовно роздавалися презервативи, для того щоб нагадати студентам про необхідність дбайливого ставлення до свого здоров’я  і запобігти можливим наслідкам безладного статевого життя.

Враженнями від проведення акції ділиться волонтер Соціального центру, студентка  першого курсу факультету садово-паркового господарства, Юлія Шилова: « Перш за все, приємно здивувало те, що студенти самі виявляли зацікавленість до нашої акції, та з радістю приймали пропозицію долучитися до неї. Також, виявилося, що багато людей знають про те, що символізують червоні стрічки. Студенти відразу ж почали читати листівки, які отримували разом зі стрічками, а хтось радів презервативам. Будучи студенткою першого курсу і вперше приймаючи участь  в такому заході, я остерігалась, що старше покоління, негативно сприйме розповсюдження презервативів, а студенти відреагують занадто активно, але жодне з побоювань не здійснилось. І студенти, і деканат підтримали цю ініціативу. Серед тих, хто були залучені до акції були і ті, хто відмовився від засобів захисту, вказуючи на обручки. В цілому, акція пройшла «на Ура», зацікавлених було стільки, що не вистачило ні рук, ні стрічок, ні брошур, що правда презервативи були в надлишку».

І насамкінець, «All we are saying – не дай СНІДу шанс» - проспівав Хольгер Нойвегер керівник Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в Україні на початку своєї промови в Українському домі під час першого в Україні Всеукраїнського молодіжного форуму в рамках Національної інформаційної кампанії «Не Дай СНІДу шанс». Тож, НУБіП, не дамо СНІДу шанс!

P.S. Соціальний центр Студентської організації НУБіП України особливо вдячний за сприяння у проведенні акції першому проректору Віталію Пилиповичу Лисенко та його асистенту Дмитру Сергійовичу Сорокіну. Також до організації акції, звичайно ж, долучився ННЦ соціальної і культурно-виховної роботи і особисто його директор - Дмитро Костянтинович Черкашин. Засоби контрацепції та інформаційні брошурки нам люб’язно надали Фонд Олени Пінчук «АнтиСНІД» та Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні.

Опубліковано on Гру 1st, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)