“Бачити особистість, а не інвалідність”

Соціальний центр СО НУБіП України 24 листопада відвідав Дарницький дитячий будинок-інтернат. Цей заклад є установою ІІ профілю, це означає, що тут проживають дітки з глибокою розумовою відсталістю. Завдяки допомозі Головного управління соціального захисту населення Київської Міської Державної Адміністрації, вдалося обрати саме той дитячий будинок, якому допомога дуже потрібна і який є одним із найменш забезпечених у Києві.

По приїзді на місце люб'язні виховательки запропонували нам невеличку екскурсію дтячим будинком, ми були тільки за! Кабінет психолога, кабінет з нагородами вихованців, добре облаштована спорт-зала - було приємно бачити, що дітки живуть в гарних умовах. Але творча майстерня - ось де нам дійсно довелося затамувати подих! В кімнаті царить дуже творча атмосфера - всюди фарби, нитки, пластилін, олівці, фломастери а на стінах - неймовірні малюнки, вишивки, аплікації, що створювали самі вихованці інтернату... Скільки таланту в тих стінах..! Оговтавшись від унікальної дитячої майстерності ми пішли до самих діток, або, навіть можу сміливо сказати - митців! Зустрічали нас з великим ентузіазмом - деякі більш дорослі розпитували про те, чим ми займаємось, розказували про свої участі в конкурсах зі співів, малювання і гри в шахи, походи в цирк, зоопарк, зустрічі з хамелеонами. Меньшенькі ж з задоволенням вчили нас робити аплікації, довіряли нам розмальовувати разом свої малюнки. Пара годин минула дуже швидко і натхненно. Але та пара годин залишила нам неймовірні враження від надзвичйного дитячого таланту, від творчості, для якої немає перепон, від тої найщирішої дитячої радості.

П.С. До нового року ми плануємо ще одну поїздку до дитячого будинку, тож, якщо у вас є бажання приєднатися - ласкаво просимо, приходьте зі своїми ідеями і пропозиціями на наше зібрання, в середу, 28.11 на 15.00 в Актив-центр!

Опубліковано on Лис 26th, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)