День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

Традиційно, в День пам'яті жертв голодоморів перші особи держави відвідують поминальне богослужіння і кладуть символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні. Цього року були присутні всі 4 президенти нашої держави.

Наші студенти також беруть активну участь у заходах, які відбуваються в Києві, цей був не винятком. Студентська організація НУБіП України прийняла участь у скорботній ході від метро Арсенальна до Національного меморіалу пам’яті жерт Голодомору.

Учасники церемонії клали квіти до меморіалу жертвам голодоморів і вшанували їхню пам'ять хвилиною мовчання. Сьогодні по всій Україні та в 32 державах світу проводять урочисті заходи, присвячені 79-й річниці Голодомору. О 16.00 в Україні запалюються свічки у пам'ять про загиблих під час геноциду 1932-1933 років.

Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Т. Мельничук,
студентка факультету быотехнологій

Опубліковано on Лис 24th, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)