В Голосієво відзначили день студента

20 листопада 2012 р. з нагоди Дня студента, який відзначався в Україні 17 листопада, в Голосіївській райдержадміністрації відбулася святкова зустріч керівництва району зі студентською молоддю. Заступник голови райдержадміністрації Михайло Мошкола привітав студентську молодь зі святом, підкресливши надзвичайно важливе значення студентства у розвитку району, міста та держави в цілому.

На цьому заході було багато представників НУБіП України, які були нагороджені Подяками та Почесними грамотами голови Голосіївської райдержадміністрації та Грамотами Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту за розвиток студентського самоврядування та активну участь в реалізації молодіжних програм.

До речі, Голосіївський район столиці можна по праву вважати «студентським» районом, адже на його території розташовані 15 вищих навчальних закладів!

Опубліковано on Лис 23rd, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Залишити коментар

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)