[Біотехнологи] Я люблю НУБіП!Це було класно!)

Всім нубіпівцям подобається приймати участь в різних ігрових конкурсах, адже саме там можна продемонструвати свої знання, кмітливість та згуртованість. Приємна атмосфера, дружня гра команд , підтримка залу… Дивлячись на це все, можна з гордістю промовити - я люблю НУБіП!

На підтвердження цьому 12 листопада вперше відбувся новий ігровий конкурс «Я люблю НУБіП», в якому змагались команди викладачів «Прєподи» (декан ф-ту біотехнології - Коломієць Ю.В., заступник декана з культурно-виховної роботи - БойкоО.А., заступник декана - Дрозд П.Ю., декан ф-ту агробіологічного - Антіпов І.О.)і студентів «Комета» факультету біотехнології. Відчайдушними і спритними капітанами команд були викладач, заступник декана біотехнології - Петро Юрійович Дрозд , і студентка 4 курсу факультету біотехнології, староста 4 курсу 2 групи –Ракул Людмила.

Гра проходила в стилі - «Я люблю Україну», і включала наступні раунди:

Розминка (протягом однієї хвилини командам задавались досить оригінальні питання, на які потрібно були відповісти будь-якими словами, крім так або ні).
Музичний конкурс (грала пісня, і учасникам наввипередки потрібно було назвати її назву).
Труднощі перекладу (на протязі 1 хвилини учасники починаючи з капітана перекладали слова з російської на українську).
Пісня в малюнках (командам показувався текст пісні у вигляді ребуса). Ця пісня була виконана того року на конкурсі «Зірка+зірка», і це пам’ятали обидві команди;
День Народження (команди відповідали на складні питання, передаючи «сюрприз»).
А що не так? (команди по черзі розглядали слайди, і відповідали, що на них зображено не так).
Аукціон (учасники торгувались хто зможе проспівати пісню і скільки рядків без помилок). Цією піснею виявився гімн НУБіПу.
Показуха (даний конкурс полягав в тому, що один учасник з команди підходив до звукорежисера, одягав навушники , слухав фрагмент з пісні, і потім за допомогою рухів намагався пояснити, що це за пісня). Даний конкурс був просто неперевершеним і смішним, адже, уявіть собі викладачів, які стараються пояснити пісні Вєрки Сердючки…))
Щасливий білет (задавались питання, на які потрібно було дати відповідь цифрою, а інша команда казала більше чи менше, а потім, команда,яка давала правильну відповідь – тягнула свій щасливий білет з балами ).
Отже, підрахувавши всі бали переможцем було признано команду –«Прєподи»!

Всі конкурси були захоплюючі та цікаві, і пройшли на одному диханні. Це ще раз доводить, який у нас розумний і головне – дружній колектив викладачів і студентів.

В нагороду за гру учасники отримали яблука , які чисельно дорівнювали кількості зароблених балів. І ще переможці отримали ЗОЛОТІ медалі (і нічого, що шоколадні=)).

Від себе хочу додати, щоб стати переможцем не обов’язково бути геніями чи проходити спецпідготовку, треба просто любити наш університет, що нам і показали команди. Давайте ж в такому дусі навчатися, пізнавати світ, перемагати… І найголовніше частіше собі повторювати – як же я люблю НУБіП!!!!!

Інна Буркова

Подробиці на http://biotech.studnubip.com

Опубліковано on Лис 21st, 2012 and filed under Культура, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)