Літературний вечір..

В будь-якому суспільстві однією з найголовніших функцій є спілкування, а спілкування без мови – неможливе. Саме тому в кожного народу є своя мова. В кого молода і ще не стійка до змін, а в когось сягає своїм корінням початку цивілізацій. Зокрема, серед таких мов – українська, що не зважаючи на десятки метаморфоз та віки пригнічень, не втратила своєї живописної краси та співучості.

Саме до дня української мови та писемності, що святкується 9-ого листопада, був приурочений літературний вечір, що відбувся 8-ого листопада на базі київського літературно-меморіального музею ім. М. Т. Рильського. Вечір було організовано Студентською радою при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації та відділом у справах сім'ї та молоді та спорту. Було запрошено студентів різних ВНЗ, що знаходяться у Голосіївському районі міста Києва, а також Кіраль С.С. – викладач з кафедри української мови НУБіП України. Основною рисою вечора була затишна та сімейна атмосфера. Спочатку робітники музею провели нам повну екскурсію по будинку великого письменника і поета – Максима Рильського, під час якої ми могли ознайомитись з робочим місцем, бібліотекою та вітальнею митця, поповнити свої знання біографії письменника та відчути творчу атмосферу його помешкання. Після екскурсії, нас запросили до вітальні, де, зручно розмістившись з горнятками чаю, яким нас люб’язно  пригостили, ми розпочали наше зібрання. Ведучий вечора вуб Маслич Олександр - студент економічного факультету НУБіП України.

Основною ідеєю вечора було збереження української мови. Студенти зачитали свої вірші на тему писемності, патріотизму та мови, деякі підготували цікаві доповіді про історію мови та її походження, що викликало цікаву інтелектуальну дискусію. Також на вечорі обговорювалися сучасні письменники та публіцисти, учасники вечора обмінювалися враженнями після прочитаних книжок, своїми поглядами та позиціями відносно сучасної літературної мови. Також ми мали можливість послухати працівників музею та отримати запрошення на Всеукраїнський поетичний вернісаж «Троянди і виноград 2012».

По завершенню вечора, ми всі були приємно вражені домашньою атмосферою та гостинністю, що вирує в цьому будинку, а також тією невмирущою силою української поезії, що навічно закарбувалася в його стінах.

Усачова Анастасія

Опубліковано on Лис 20th, 2012 and filed under Поетичний клуб, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)