Хто за? Проти? Утримались? Рішення прийнято..

Вітаємо новообрану голову Студентської організації – Кухар Ольгу..

Але хотілося б розповісти про все з початку..

14 листопада, початок п’ятого, все як у запрошенні і написано.. У двері заходить президія сьогоднішнього заходу, оплески, вітання, представлення.. З цього і почалась конференція Студентської організації.

Голосування за склад президії – рішення прийнято. Обов’язкові пункти – обрання секретаріату, мандатної комісія, лічильної комісії. Пропонують учасників з залу, голосування за кандидатури, прийняття.. Усі приступили до роботи.

На екранах слайди презентації. Ігор Дмитренко - діючий голова Студентської організації, звітується за рік діяльності, розповідаючи про проекти та заходи, які відбулися за цей період, після чого делегати конференції беруть активну участь в обговоренні і затвердженні звіту.

Після цього запросили до слова ректора НУБіП України – Дмитра Олексійовича Мельничука, який виступив з наступним словом до молоді, підказав нові перспективні напрямки роботи Студентської організації, побажав успіхів і закликав молодь не бути байдужими.

Наступний пункт порядку денного – дебати. Почали з цікавих та перспективних презентацій кандидатів. Потім ведучий розпочав задавати питання до опонентів, де до цього підключилися студенти з залу.

Коли питання закінчились, ведучий оголосив початок обрання голови Студентської організації шляхом таємного голосування, після чого лічильна комісія приступила до роботи, а в цей час слово надається Дмитру Олексійовичу Мельничуку, який відзначає студентів-активістів, які гарно проявили себе у студентському самоврядуванні на університетському та районному рівнях.

Лічильна комісія оголосила результат. Вітання, квіти. Оля Кухар – голова Студентської організації НУБіП України. Завершення конференції.

Опубліковано on Лис 15th, 2012 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)