Змагання з підтягування

6 листопада змаганнями з підтягування на перекладині стартувала спартакіада 2012/2013 навчального року між мешканцями гуртожитків НУБіП України.

Розпочалося змагання з приємного: директор ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Д.К. Черкашин вручив спортивний інвентар переможцям минулорічних змагань - мешканцям гуртожитку № 6. Далі були напутні слова спортсменам від завідувача кафедри фізичного виховання С.О. Вербицького і голови Об’єднаного комітету студентських рад гуртожитків НУБіП України Юрія Батанова.
І ось настав час власне гри. У загальному заліку 1-ше місце виборола збірна гуртожитку № 3, яку складали Арсен Білінський, Ігор Криж та Владислав Шендрик. 2-ге розділили відразу дві команди: гуртожитків № 5 (Олександр Левченко, Микола Семенюк і Андрій Рябчук) та № 7 (Андрій Ромашевич, В’ячеслав Голуб та Вадим Любарчук). І замкнула трійку лідерів збірна 10-го гуртожитку, до якої входили Роман Осика, Андрій Гербенко і Максим Задохін.
В особистому змаганні з підтягування на перекладині перемогу здобув студент 1-го курсу економічного факультету Роман Осика, 2-ге місце посів студент 2-го курсу факультету конструювання та дизайну Микола Семенюк, а третім став студент 4-го курсу факультету екології та сталого розвитку Арсен Білінський.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!