Лекція про проблеми якості та безпеки продуктів харчування

За численними проханнями студентства нашого університету, Студентським науковим клубом спільно зі Студентською організацією, Радою Аспірантів та Спілкою молодих вчених НУБіП України було організовано чудовий освітній захід. Близько двохсот студентів та аспірантів різних факультетів НУБіП України зібрались 29 жовтня 2012 року у великій аудиторії, щоб послухати лекцію, мабуть, найкращого фахівця з питань управління якістю продукції АПК в Україні Сергія Дмитровича Мельничука присвячену проблемам якості та безпеки продуктів харчування. Попередньо була домовленість із Сергієм Дмитровичем про те, що він виділить студентам годину свого часу, але на практиці цього виявилось замало як для слухачів так і для лектора.

Занадто цікава була обрана тематика і вмістити весь обсяг інформації в такий короткий відрізок часу виявилось просто неможливо. Навіть по закінченню двогодинного виступу група студентів вперто не хотіла відпускати його, засипаючи все новими питаннями. По закінченню лекції кожен виніс для себе немало корисної інформації, яка стане в нагоді при поході в супермаркет, на ринок і не тільки.

Захід себе цілком оправдав, тому в подальшому ми спробуємо запровадити традицію проводити такого роду лекції.

А.Сидоров,
голова Наукового клубу Студентської організації

Опубліковано on Лис 10th, 2012 and filed under Наука, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)