Верховна рада і студенти НУБіП України

Побували у «серці» нашої країни, де щодня твориться історії. Такий шанс випадає не кожному, проте завдяки Ігорю Лисову, народному депутату, почесному президенту будівельної компанії «Ліко-Холдінг» Верховна Рада України відкрила свої двері і перед студентами нашого університету. Верховна Рада є єдиним законотворчим органом державної влади України, але ж не кожен знає, що крім цього і одним з найкращих в Києві архітектурних споруджень радянського періоду. Ми мали змогу пройтись її східцями, побачити залу для конференцій, головну залу засідання (сесійну залу), де і проводять свої робочі будні депутати України. Побачили головну з прикрас Верховної Ради надзвичайну чудову картину Державотворення, із зображенням видатних діячів українського державотворення: Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Михайла Грушевського, В'ячеслава Чорновола, Леоніда Кравчука та інших. При погляді на картину серце завмирає, адже на ній художник так ніжно зобразив любов до України, патріотичність та гордість за свою Незалежну Батьківщину!

Ми були вражені цікавими історіями екскурсовода про історію побудування будинку Верховної Ради та найголовніші події, які відбувалися тут. Повертались додому щасливі та приємно вражені.

Опубліковано on Лис 1st, 2012 and filed under Офіциоз, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)